13:15 19.12.2017

Мінфін орієнтується на випуск у 2018 році до $2 млрд єврооблігацій

Мінфін орієнтується на випуск у 2018 році до $2 млрд єврооблігацій

Граничний обсяг випуску в 2018 році єврооблігацій України, погоджений у рамках поточної програми розширеного фінансування (EFF), на яку орієнтується Міністерство фінансів України, становить $2 млрд, повідомив заступник міністра Юрій Буца.

На підсумковій прес-конференції Мінфіну в Києві у вівторок він зазначив, що відомство орієнтуватиметься на ринкову ситуацію, а також на обсяги залучуваного фінансування від міжнародних партнерів і міжнародних фінансових організацій.

Ю.Буца також зазначив, що з погляду вартості запозичень доцільно було б здійснювати їх після чергового перегляду програми EFF та виділення МВФ Україні транша за нею.

Як повідомлялося, Україна у вересні 2017 року розмістила 15-річні єврооблігації на $3 млрд під 7,375% річних, з яких $1,68 млрд - для здійснення обміну або викупу єврооблігацій із погашенням у 2019-му і 2020 роках, які були випущені у рамках реструктуризації боргу в 2015 році. Попит на нові єврооблігації становив близько $9,5 млрд.

Водночас виділення чергового транша кредиту МВФ, який спочатку був розпланований на травень-червень 2017 року, поки що перенесено на невизначений термін через невиконання українською стороною низки умов, зокрема ухвалення законів про антикорупційний суд та ринок землі.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА