07:37 05.01.2018

У ЗСУ сформований єдиний орган управління медзабезпечення

У ЗСУ сформований єдиний орган управління медзабезпечення

У Збройних силах України сформований єдиний орган управління медичним забезпеченням - Головне військово-медичне управління (ГВМУ), повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

"Відповідно до загальної Директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України сформований єдиний орган управління медичним забезпеченням - Головне військово-медичне управління", - йдеться в повідомленні на сайті Міноборони в четвер.

Основною метою створення нової структури є налагодження ефективної системи медичного забезпечення відповідно до потреб ЗСУ і стандартами НАТО. Також в прес-службі підкреслили, що ГВМУ Збройних сил України розформовано, а Військово-медичний департамент Міноборони перебуває в процесі розформування.

В інформації підкреслюється, що ГВМУ є органом військового управління, який призначений для організації медичного забезпечення Збройних Сил України, управління медичною службою Збройних сил, участі в забезпеченні реалізації державної політики в галузі охорони здоров'я військовослужбовців, членів їх сімей, ветеранів війни та інших категорій громадян, визначених законодавством України.

Також відзначено, що ГВМУ підпорядковується міністру оборони України "з питань планування, застосування, управління силами і засобами медичної служби Збройних сил і їх підготовки. Головне управління підпорядковується начальнику Генерального штабу - Головнокомандувачу Збройних сил України".

Тимчасово виконуючим обов'язки начальника ГВМУ призначений начальник медичної служби ЗСУ полковник медичної служби Олександр Охонько.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Україна на кінець 2017 р. утилізувала на потужностях ПХЗ близько 55% ракетного палива МБР SS-24

У ЗСУ гендерний принцип дотримано, - Міноборони

Влада Києва просить допомоги в Міноборони та МВС у прибиранні вулиць від снігу

Іноземні хакери атакували сервери німецького МЗС і Міноборони

Бойовики зменшили інтенсивність обстрілів сил АТО в неділю - Міноборони

РФ створила в Криму самодостатнє угруповання, здатне становити небезпеку для прибережних територій усього Чорноморського регіону

У Міноборони працюють над створенням мережі регіональних центрів психологічної реабілітації бійців ЗСУ

Міноборони планує спрямувати цього року на будівництво та ремонт понад 4 млрд грн

Підготовка і навчання військових ЗСУ в 2017 році коштувала 0,5 млрд грн

Міноборони має відшкодувати матеріальний збиток жителю Балаклеї за автомобіль, що згорів від вибухів на арсеналі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА