07:37 05.01.2018

У ЗСУ сформований єдиний орган управління медзабезпечення

У ЗСУ сформований єдиний орган управління медзабезпечення

У Збройних силах України сформований єдиний орган управління медичним забезпеченням - Головне військово-медичне управління (ГВМУ), повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

"Відповідно до загальної Директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України сформований єдиний орган управління медичним забезпеченням - Головне військово-медичне управління", - йдеться в повідомленні на сайті Міноборони в четвер.

Основною метою створення нової структури є налагодження ефективної системи медичного забезпечення відповідно до потреб ЗСУ і стандартами НАТО. Також в прес-службі підкреслили, що ГВМУ Збройних сил України розформовано, а Військово-медичний департамент Міноборони перебуває в процесі розформування.

В інформації підкреслюється, що ГВМУ є органом військового управління, який призначений для організації медичного забезпечення Збройних Сил України, управління медичною службою Збройних сил, участі в забезпеченні реалізації державної політики в галузі охорони здоров'я військовослужбовців, членів їх сімей, ветеранів війни та інших категорій громадян, визначених законодавством України.

Також відзначено, що ГВМУ підпорядковується міністру оборони України "з питань планування, застосування, управління силами і засобами медичної служби Збройних сил і їх підготовки. Головне управління підпорядковується начальнику Генерального штабу - Головнокомандувачу Збройних сил України".

Тимчасово виконуючим обов'язки начальника ГВМУ призначений начальник медичної служби ЗСУ полковник медичної служби Олександр Охонько.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В українському законодавстві термін "інвалід" замінено на "особу з інвалідністю"

В Україні попереджають про ускладнення погодних умов

Новий розгляд справи Штепи здійснюватиме Жовтневий райсуд Харкова

Кабмін затвердив стратегію інформування громадян про їхні права до 2019 року

Суд продовжив арешт начальника Харківського університету повітряних сил Алімпієва на 30 днів, захист подаватиме апеляцію

Слідство розглядає версію про спільника Россошанського, який міг допомогти йому сховати тіло Ноздровської

Михалкова й Шепелєва внесено до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці України

В Україну заборонили ввозити 25 виданих у РФ книг

Україна готова розглянути можливість переговорів про ЗВТ з Албанією - Климпуш-Цинцадзе

Регіональний екологічний центр для Центральної та Східної Європи відкриє представництво в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА