17:44 12.01.2018

ДП "Завод ім. Малишева" забезпечив відвантаження чергової партії МТУ для пакистанського ОБТ Al-Khalid

ДП "Завод ім. Малишева" забезпечив відвантаження чергової партії МТУ для пакистанського ОБТ Al-Khalid

Державне підприємство "Завод ім. Малишева" (Харків) забезпечило постачання чергової, п'ятої партії моторно-трансмісійних установок (МТУ) для пакистанського основного бойового танка (ОБТ) Al-Khalid, повідомила прес-служба держконцерну "Укроборонпром" у п'ятницю.

"Завод імені Малишева" завершив відправку чергової партії моторно-трансмісійних установок для Республіки Пакистан - відвантажена вже п'ята партія", - повідомляє прес-служба, не уточнюючи якихось інших деталей реалізації експортного контракту.

Як зазначено в повідомленні, виконання експортних контрактів ДП "Завод ім. Малишева" забезпечено у рамках дозавантаження підприємства після повного виконання всіх узятих перед Міністерством оборони України зобов'язань щодо ремонту та постачання ЗСУ танків Т-64 БМ "Булат".

Як повідомлялося, Україна співпрацює з Пакистаном і КНР у проекті ОБТ Al-Khalid із 2001 року. Тоді було укладено перший контракт на постачання 15 моторно-трансмісійних установок на базі двигуна 6ТД-2 для пакистанського ОБТ, який складають на потужностях у Таксилі. Черговий контракт обсягом понад $50 млн на постачання 110 МТУ з двигуном 6ТД-2 потужністю 1200 к. с. для ОБТ Al-Khalid сторони підписали в 2013 році. Контракт був розрахований на чотири роки.

Нині українські фахівці вже освоїли двигун нового покоління 6ТД-3 потужністю 1500 к. с., який може конкурувати з розробками світових виробників.

Пакистан - один із давніх і найбільших партнерів України у ВТС: у рамках укладеного в 1996 році контракту вартістю близько $650 млн Україна поставила до Пакистану 320 танків Т-80УД. У листопаді 2016 року "Укрспецекспорт" і пакистанська корпорація Heavy Industries Taxila підписали меморандум про розширення двостороннього ВТС у сфері техобслуговування і модернізації бронетехніки ЗС Ісламської Республіки Пакистан. Досягнуті домовленості передбачають розміщення на потужностях ОПК України пакистанського оборонного замовлення на суму понад $600 млн.

У березні 2017 року у рамках реалізації цих домовленостей обидві сторони підписали перші контракти на пілотний капітальний ремонт першої партії Т-80УД пакистанської армії, а також на постачання в інтересах пакистанської сторони танкових прицілів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

В Україні відбулися успішні випробування модернізованого ЗРК С-125М "Печора"

Україна поставила до Таїланду чергову партію ОБТ "Оплот", планує завершити контракт у I кв. 2018 р.

В "Укроборонпрому" немає офіційного підтвердження про відставку глави держконцерну Романова

Гройсман ініціює звільнення глави "Укроборонпрому"

Наглядову раду "Укроборонпрому" може бути поповнено представниками військового істеблішменту Заходу та міжнародних антикорупційних структур

"Укроборонпром" готовится провести заводские испытания 3D-радара

Новий БТР "Укроборонпрому" є принципово новим рівнем військової техніки для ЗСУ - Порошенко

В "Укроборонпромі" очікують рішення Міноборони про включення до ДОЗ модернізованих БМП-1

"Укроборонпром" розраховує на розширення ВТС із США в умовах гібридної війни

Укроборонпром вперше представив власні розробки на міжнародній виставці "AUSA-2017" у Вашингтоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА