17:44 12.01.2018

ДП "Завод ім. Малишева" забезпечив відвантаження чергової партії МТУ для пакистанського ОБТ Al-Khalid

ДП "Завод ім. Малишева" забезпечив відвантаження чергової партії МТУ для пакистанського ОБТ Al-Khalid

Державне підприємство "Завод ім. Малишева" (Харків) забезпечило постачання чергової, п'ятої партії моторно-трансмісійних установок (МТУ) для пакистанського основного бойового танка (ОБТ) Al-Khalid, повідомила прес-служба держконцерну "Укроборонпром" у п'ятницю.

"Завод імені Малишева" завершив відправку чергової партії моторно-трансмісійних установок для Республіки Пакистан - відвантажена вже п'ята партія", - повідомляє прес-служба, не уточнюючи якихось інших деталей реалізації експортного контракту.

Як зазначено в повідомленні, виконання експортних контрактів ДП "Завод ім. Малишева" забезпечено у рамках дозавантаження підприємства після повного виконання всіх узятих перед Міністерством оборони України зобов'язань щодо ремонту та постачання ЗСУ танків Т-64 БМ "Булат".

Як повідомлялося, Україна співпрацює з Пакистаном і КНР у проекті ОБТ Al-Khalid із 2001 року. Тоді було укладено перший контракт на постачання 15 моторно-трансмісійних установок на базі двигуна 6ТД-2 для пакистанського ОБТ, який складають на потужностях у Таксилі. Черговий контракт обсягом понад $50 млн на постачання 110 МТУ з двигуном 6ТД-2 потужністю 1200 к. с. для ОБТ Al-Khalid сторони підписали в 2013 році. Контракт був розрахований на чотири роки.

Нині українські фахівці вже освоїли двигун нового покоління 6ТД-3 потужністю 1500 к. с., який може конкурувати з розробками світових виробників.

Пакистан - один із давніх і найбільших партнерів України у ВТС: у рамках укладеного в 1996 році контракту вартістю близько $650 млн Україна поставила до Пакистану 320 танків Т-80УД. У листопаді 2016 року "Укрспецекспорт" і пакистанська корпорація Heavy Industries Taxila підписали меморандум про розширення двостороннього ВТС у сфері техобслуговування і модернізації бронетехніки ЗС Ісламської Республіки Пакистан. Досягнуті домовленості передбачають розміщення на потужностях ОПК України пакистанського оборонного замовлення на суму понад $600 млн.

У березні 2017 року у рамках реалізації цих домовленостей обидві сторони підписали перші контракти на пілотний капітальний ремонт першої партії Т-80УД пакистанської армії, а також на постачання в інтересах пакистанської сторони танкових прицілів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Україна освоїла виробництво артилерійських снарядів великого калібру

Порошенко призначив головою "Укроборонпрому" Букіна

"Укроборонпром" у 2017 р. отримав чистий прибуток у розмірі 1,5 млрд грн

Наглядова рада "Укроборонпрому" завершує підбір кандидатур на посаду нового гендиректора держконцерну

Глава "Укроборонпрому" Романов заявив про відставку

Українські фахівці зуміли значно збільшити точність наведення і ураження високоманеврених цілей

Ремзавод вертольотів сімейства "Мі", що входить до "Укроборонпрому", відкрив сервісний центр у Бангладеш

Завершення формування Кабміном повного складу НР "Укроборонпрому" очікується найближчим часом

Порошенко призначив ректора КПІ членом наглядової ради держконцерну "Укроборонпром"

В Україні відбулися успішні випробування модернізованого ЗРК С-125М "Печора"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА