14:01 17.01.2018

У ЗСУ виступають за повернення військових судів

У ЗСУ виступають за повернення військових судів

 В Україні слід відновити військові суди - заради забезпечення прав військовослужбовців компетентними суддями, заявляє начальник штабу - перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних сил України Сергій Наєв.

"Насамперед необхідно в найкоротші терміни створити військові суди, укомплектувати їх компетентними суддями. Суддями, які знають усю військову специфіку та які знають усе законодавство, яке регламентує діяльність армії", - сказав він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в середу.

Як відомо, на сьогодні військові суди діють у 13 країнах Європи - Великій Британії, Болгарії, Бельгії, Греції, Іспанії, Італії, Кіпрі, Люксембурзі, Нідерландах, Польщі, Португалії, Туреччині, Угорщині.

У свою чергу начальник юридичної служби Командування Сухопутних військ ЗСУ Олександр Молотов зазначив, що вивчення військового права передбачене навчальною програмою лише двох вишів - Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

"Саме це і є джерелом проблеми захисту військовослужбовців - відсутність належної уваги до вивчення військового права у вищих навчальних закладах України. Як наслідок, після здобуття освіти у галузі правознавства молодий юрист починає крокувати шляхами юриспруденції, які одних приводять у судді, інших - в адвокати, а деяких - в прокурори. При цьому жоден із них не знайомий з питаннями військового права", - пояснив він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Невідомі викрали статуетку Швейка в центрі Одеси

Главу Центробанку Латвії звільнили під заставу в € 100 тис.

Нацполіція і Нацгвардія і надалі забезпечуватимуть охорону судів та інших органів судової системи

У громадянина, який поранив поліцейського біля Солом'янського райсуду, була нагородна зброя, наказ скасовано, зброю вилучено

Затримано голову Банку Латвії

Зняття поліцейської охорони створює загрозу громадянам у суді, безпека яких гарантована Конституцією

Держприкордонслужба за добу затримала двох учасників бандформування "Оплот"

Мінфіни України та Литви створять Коордкомітет для реалізації реформи ДФС, створення СФР

До ВР надійшли подання на зняття недоторканності з нардепа Бакуліна

Заступнику начальника Харківського прикордонного загону, який "націлився" на посаду у "МГБ "ЛНР", оголошено про підозру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА