Інтерфакс-Україна
15:19 22.01.2018

Порошенко на свята перетинав кордон законно

1 хв читати
Порошенко на свята перетинав кордон законно

Президент України Петро Порошенко на свята відвідував Мальдіви з приватною поїздкою законним способом - порушень під час перетину кордону не було, йдеться у відповіді Державної прикордонної служби України на інформаційний запит агентства "Інтерфакс-Україна".

"Інформуємо вас, що всі процедури, пов'язані з перетином державного кордону цією особою, відбувалися відповідно до закону України "Про прикордонний контроль", - йдеться у відповіді.

Раніше в прес-службі глави держави агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що П.Порошенко новий, 2018 рік зустрічав удома, кілька днів провів в Івано-Франківській області та відвідав із приватною поїздкою Мальдіви.

"Цю поїздку він сплатив сам із власного рахунку задекларованих коштів, що буде відображено в його електронній декларації", - йдеться у відповіді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті за добу нарахували майже дві сотні боєзіткнень

Окупанти втратили 274 військових на покровському напрямку, ще три боя тривають - Генштаб

"Мадяр" приступив до виконання обовʼязків командувача Сил безпілотних систем

Сибіга у четвер відвідає з візитом Італію

Вучич не підписав декларацію саміту "Україна - Південно-Східна Європа"

Через вечірній удар ворожої "Молнії" по Харкову постраждала мирна мешканка - прокуратура

Зеленський про візит Вучича: це справді важливо – бути в Україні і бачити війну на власні очі

Зеленський провів тристоронню зустріч із президентами Молдови та Румунії

Сибіга: підтверджені додаткові пакети допомоги від деяких країн під час зустрічей Зеленського з колегами на полях саміту "Україна – Південно-Східна Європа"

Кількість загиблих внаслідок російської атаки по Харкову 7 червня зросла до шести - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА