07:56 14.02.2018

Депутати Київради погодили проведення інвентаризації водних об'єктів

Депутати Київради погодили проведення інвентаризації водних об'єктів

Київська міська рада розглянула проект рішення, який передбачає інвентаризацію і паспортизацію всіх водних об'єктів столиці і встановлення нових прибережних смуг, повідомила прес-служба Київміськради.

"На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили проект рішення, який передбачає інвентаризацію і паспортизацію всіх водних об'єктів столиці і встановлення нових прибережних смуг", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, згідно з проектом рішення, виконавчий орган Київради (КМДА) спільно з КП "Плесо" до 1 січня 2020 року має провести інвентаризацію і паспортизацію наявних водних об'єктів місцевого та загальнодержавного значення в м.Київ. Крім того, "до цього часу повинні бути розроблені проекти землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг водних об'єктів. Перевага в цьому процесі повинні надати об'єктам, які є джерелом питного водопостачання або мають природоохоронне або рекреаційне значення", - підкреслили у відомстві.

У відомстві інформують, що завдяки проведеній інвентаризації підвищиться ефективність використання водних об'єктів, покращиться екологічний стан і потреби населення у водних ресурсах будуть задоволені.

Також відзначається позитивний вплив на розвиток водного господарства та екологічного оздоровлення басейну Дніпра.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА