12:22 14.02.2018

Путін порушив питання про анексію Криму на "вузькій" нараді у ніч з 22 на 23 лютого 2014 року - Пономарьов

Путін порушив питання про анексію Криму на "вузькій" нараді у ніч з 22 на 23 лютого 2014 року - Пономарьов

Питання про анексію Криму Російською Федерацією порушив президент РФ Володимир Путін у ніч з 22 на 23 лютого 2014 року на нараді у вузькому колі, повідомив екс-депутат Державної думи Російської Федерації Ілля Пономарьов.

Під час надання свідчення в середу в Оболонському районному суді Києва у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича він розповів, що після підписання 21 лютого 2014 року угоди між В.Януковичем та представниками тодішньої української опозиції він спілкувався з політтехнологами з команди помічника президента РФ Владислава Суркова.

"Я вважав, що ця угода не спрацює, а політтехнологи команди Суркова вважали, що ситуація втримається, відбудуться дострокові вибори, на яких переможе В.Янукович", - зазначив І.Пономарьов.

Він повідомив, що 22 лютого 2014 року від офіцерів Федеральної служби охорони йому стало відомо, що В.Путін ледь не потрапив в авіакатастрофу на вертольоті в Сочі. "Путін це сприйняв як спробу замаху з боку іноземних спецслужб. Того ж дня відбулася втеча Януковича, тому у нього (Володимира Путіна - ІФ) був такий настрій, що навколо змова, і в ніч з 22 на 23 лютого було зібрано вузьку нараду . І саме на цій нараді Путіним було порушено питання про анексію Криму", - розповів свідок.

Посилаючись на слова свого співрозмовника, І.Пономарьов зазначив, що більшість на цій нараді було проти безпосередньої анексії Криму Росією. Вони вказували, що є апробований вже "сценарій, аналогічний Південній Осетії", коли на території іншої країни оголошується про незалежність, Росія офіційно це визнає, а пізніше вже приймається рішення про прийняття чи неприйняття цієї території до складу РФ, якщо це необхідно.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА