08:18 19.02.2018

США розглядають питання нових санкцій щодо російських представників

США розглядають питання нових санкцій щодо російських представників

Сполучені Штати розглядають можливість внесення нових імен російських представників до списку санкцій, заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон.

В інтерв'ю телеканалу CBS у відповідь на запитання ведучої "чому не вводяться санкції, яких хоче переважна більшість членів конгресу", Р.Тіллерсон сказав: "Ми вже зробили кроки, які відповідно до закону, запобігли низці російських військових поставок. І ми розглядаємо кого додатково з представників (російських - ІФ) піддати санкціям".

У січні поточного року президент Дональд Трамп підписав закон "Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій", що передбачає введення обмежувальних заходів відносно компанії і фізичних осіб, які здійснюють торгівлю з підприємствами російського військово-промислового комплексу.

Держсекретар не виключив можливість військового впливу на сирійську владу, звинувативши їх в застосуванні хімічної зброї.

"Як це відбувалося у квітні минулого року, ми дуже серйозні в наших вимогах, коли говоримо, що хімічна зброя не може застосовуватися на регулярній або нормальної основі в якості засобу в будь-якому конфлікті", - заявив Р.Тіллерсон.

Він вкотре поклав відповідальність на Росію за факти застосування хімічної зброї в Сирії.

"Ми наводимо ці факти, пов'язуючи з особливою відповідальністю Росії, так як вважаємо, що саме вона прийняла на себе зобов'язання зі знищення хімічної зброї та запевнила, що її (в Сирії - ІФ) більше немає".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА