21:10 09.03.2018

Бойовики не приховували свого дружнього ставлення до Рубана

Бойовики не приховували свого дружнього ставлення до Рубана

Бойовики не приховували свого дружнього ставлення до керівника центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, заявила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Не дивлячись на всі наші зусилля, бойовики жодного разу не допустили до заручників в ОРДЛО представників МКЧХ, омбудсмена, зате в камери неодноразово допускали цього "парламентера" і одного народного депутата", - написала І.Геращенко на своїй сторінці в Фейсбук.

Вона зазначила, що в Мінську бойовики неодноразово через хамські випади, особисті погрози, тиск і шантаж намагалися змінити склад робочих груп, і позбутися незручних їм українських учасників, в тому числі і в гуманітарній групі, де вона неодноразово чула погрози на свою адресу.

"Разом з тим вони (бойовики - ІФ) не приховували свого дружнього ставлення до "переговірника" і неодноразово публічно робили заяви, що прагнуть мати справу саме з ним, і озвучували його прізвище (і ще пару інших цікавих прізвищ), як тих персон, яких вони б вважали за краще бачити в групі і з якими б вони хотіли мати справу", - зазначила І.Геращенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА