19:55 12.03.2018

На Донбасі бойовики обстріляли автомобіль із співробітниками Донецької фільтрувальної станції

На Донбасі бойовики обстріляли автомобіль із співробітниками Донецької фільтрувальної станції

Українська сторона Спільного центру з координації та контролю повідомляє про обстріл незаконними збройними формуваннями автомобіля, який перевозив змінний персонал до Донецької фільтрувальної станції (ДФС).

Як наголошується в повідомленні на сторінці прес-центру штабу АТО в соцмережі Facebook, українська сторона СЦКК в понеділок поінформувала представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про факти порушення бойовиками режиму припинення вогню, зокрема, і про їхню причетність до обстрілу автомобіля ДФС.

"Це ж підтверджує трасологічна оцінка місцевості порушення режиму припинення вогню. Відповідно до її висновків, обстріл автомобіля з боку Збройних сил України є абсолютно неможливим", - йдеться в повідомленні.

При цьому про постраждалих не повідомляється.

В українській стороні СЦКК підкреслюють, що ДФС, як і інші критичні об'єкти цивільної інфраструктури Донбасу, знаходяться під особливою увагою ЗСУ. "Головне завдання - недопущення тут будь-яких порушень режиму припинення вогню, навіть коли ЗСУ змушені відкривати вогонь у відповідь. Всі ці об'єкти мають постійні гарантії безпеки з боку ЗСУ, в той час як з боку військових формувань РФ такі гарантії систематично порушуються, що свідчить про їх абсолютну незацікавленість у забезпеченні екологічної безпеки регіону і в поновленні цивільної інфраструктури Донбасу", - йдеться в повідомленні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА