20:34 14.03.2018

Рішення щодо створення міністерства ветеранів будуть проходити громадську експертизу

Рішення щодо створення міністерства ветеранів будуть проходити громадську експертизу

Усі рішення щодо створення міністерства у справах ветеранів будуть публічними і проходитимуть громадську експертизу, заявляє народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенко", голова парламентського комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і людей з інвалідністю Олександр Третьяков.

"Процес створення міністерства у справах ветеранів буде публічним, відкритим і прозорим. Саме такий підхід забезпечить ефективність і якість новоствореного міністерства. Тому сьогодні на комітеті було прийнято рішення про створення робочої групи з питань освіти міністерства України у справах ветеранів. До цієї робочої групи повинні увійти представники Кабінету міністрів, громадських організацій, волонтери та експерти", - сказав Третьяков під час засідання комітету в середу.

Як повідомляється на офіційному сайті партії БПП, голова комітету підкреслив, що до обговорення всіх важливих рішень будуть залучати максимально широке коло експертів, волонтерів та ветеранів. "Особливо нам важлива думка і бачення людей, для яких і створюється це міністерство. Наголошую - всі наші рішення будуть проходити громадську експертизу", - сказав парламентарій.

Він також повідомив, що американські колеги висловили готовність допомагати і сприяти українській стороні в створенні нового відомства. "Для нас буде корисним саме американський досвід при створенні цієї установи, адже США мають найефективнішу систему соціального захисту ветеранів та учасників бойових дій", - сказав Третьяков.

Як повідомлялося, 27 лютого Верховна Рада запропонувала Кабінету міністрів України створити Міністерство у справах ветеранів.

Перший заступник голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Ігор Мальцев допускає запуск Міністерства у справах ветеранів в IV кварталі 2018 року. За його словами, в 2017 році проходили консультації з громадськими ветеранськими організаціями щодо створення відповідного міністерства, за результатами яких пропозиції були передані в Міністерство соціальної політики та безпосередньо до Кабінету міністрів. Він підкреслив, що для запуску міністерства необхідно пройти низку формальних процедур: створення нормативної бази, проведення конкурсів, затвердження положень.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ВР підтримала створення Міністерства у справах ветеранів

Статус УБД отримали понад 326 тис. учасників АТО

В Україні створено реєстр суїцидів серед ветеранів АТО після демобілізації

Гройсман виступає за створення Міністерства ветеранів, триває робота над його концепцією

Кабмін України на чверть збільшив разову допомогу ветеранам Другої світової та інвалідам війни

Кабмін перерозподілив 479 млн грн на щомісячну допомогу переселенцям,на оренду житла і 8 млн грн на щорічну допомогу ветеранам

Кабмін затвердив Положення про Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб

Майже 1 тис. людей прийшла на Алею Слави в Одесі з нагоди Дня Перемоги

З нагоди Дня Перемоги учасники війни отримають по 400 грн, а сім'ї загиблих - по 500 грн

Ветерани АТО отримають соціальні картки зі спеціальними пільгами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА