Інтерфакс-Україна
16:08 03.04.2018

Один з адвокатів Н.Савченко заявив про самовідвід

1 хв читати
Один з адвокатів Н.Савченко заявив про самовідвід

Один з адвокатів позбавленої недоторканності народного депутата Надії Савченко Віктор Чевгуз подав до Служби безпеки України заяву про самовідвід.

Фотокопію відповідної заяви на ім'я слідчого СБУ з припискою "Самовідвід. Не хотів подавати, але..." В.Чевгуз оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок удень.

У своєму клопотанні адвокат посилається на п. 2, 3 ч. 4 ст. 47 Кримінального процесуального кодексу України. Згідно з цими нормами, захисник у праві відмовитися від виконання своїх обов'язків у разі незгоди з підозрюваним або обвинуваченим щодо вибраного цією особою способу захисту, за винятком випадків обов'язкової участі адвоката; і у разі умисного невиконання підозрюваним або обвинуваченим умов укладеного з адвокатом договору, яке проявляється в систематичному недодержанні законних порад адвоката, порушенні вимог КПК тощо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США припинили постачання деяких видів зброї Україні, інших продовжать, як і ракет для ППО, – Держдеп

Полтава перебувала під масованою атакою російських безпілотників

Мінсоцполітики розпочинає проєкт із закупівлі соцпослуги з комплексного розвитку та догляду дітей з інвалідністю

Припинення адміністрацією Трампа поставок оборонних ракет призведе до загибелі ще більшої кількості цивільних і дітей – експосол Брінк

Пором затонув біля острова Балі, десятки людей вважаються зниклими безвісти

УЧХ посилює роботу з протимінної діяльності на узбережжі Чорного моря

Через російські обстріли дев'ять постраждалих на Херсонщині - ОВА

Зеленський анонсував швидке підписання закону про множинне громадянство

Сили оборони знешкодили 40 з 52-х ударних безпілотників – Повітряні сили

Окупанти за добу втратили 1 тис. осіб та 102 од. автотехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА