Інтерфакс-Україна
18:58 06.04.2018

ДТЕК і китайська CMEC підписали контракт на будівництво сонячної електростанції 200 МВт у Нікополі

1 хв читати
ДТЕК і китайська CMEC підписали контракт на будівництво сонячної електростанції 200 МВт у Нікополі

ДТЕК і China Machinery Engineering Corporation підписали контракт на будівництво сонячної електростанції встановленою потужністю 200 МВт у Нікополі (Дніпропетровська обл.).

Як повідомив журналістам голова ДТЕК Максим Тімченко, вартість проекту оцінюється в EUR230 млн.

Будівництво об'єкта планується завершити до кінця поточного року і з березня 2019-го розпочати відпуск електроенергії в енергосистему України.

"Проект 200 МВт - це початок шляху. У нас амбітні плани - до кінця 2019 року побудувати до 1 тис. МВт сонячної та вітрової генерації. Обсяг інвестицій для реалізації таких проектів перевищить EUR1 млрд", - сказав голова ДТЕК.

М.Тімченко не став розкривати всі деталі забезпечення фінансування проекту будівництва сонячної електростанції, але зазначив, що компанія вкладе в проект десятки мільйонів євро, а інвестиції китайської компанії будуть забезпечені Експортно-кредитним агентством КНР.

Голова ДТЕК також уточнив, що компанія цікавиться і технологіями CMEC для здійснення реконструкції вугільних блоків ТЕС та їх приведення у відповідність до стандартів Європейського Союзу в частині викидів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

В двох районах Києва викликано медичні бригади – Кличко

Ворожі дрони уразили житлові будинки в Шевченківському та Дарницькому районах Києва і спричинили пожежу на заправці - мер

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА