07:54 29.01.2019

Україна зайняла 120-е місце серед 180 країн, за рейтингом сприйняття корупції

2 хв читати
Україна зайняла 120-е місце серед 180 країн, за рейтингом сприйняття корупції

Міжнародна антикорупційна організація Transparency International оприлюднила результати дослідження "Індекс сприйняття корупції-2018", де Україна посіла 120-е місце серед 180 країн світу.

"Україна дещо поліпшила свої показники. Її результат - 32 бали і 120 місце серед 180 країн. Таким чином, Україна отримала ще 2 бали і піднялася на 10 місць (результат за 2017 - 30 балів, 130 місце)" - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті Трансперенсі Інтернешнл Україна в понеділок вранці.

"Такий результат не відповідає декларованим нашою країною прагненням до швидкої євроінтеграції, реформ і очищенню від корупції усіх сфер життя. Якщо ситуація з корупцією в Україні продовжить змінюватися такими темпами, то наздоганяти ту ж Польщу доведеться не одне десятиліття. Влада повинна, а громадянське суспільство давно готове подвоїти зусилля на цьому шляху,"- зазначив виконавчий директор Трансперенсі Інтернешнл Україна Андрій Боровик.

Трансперенсі Інтернешнл Україна відзначає часткове виконання рекомендацій організації на 2018 рік щодо створення Антикорупційного суду. Україна прийняла відповідне законодавство, проте повноцінний запуск Вищого антикорупційного суду перенесено на 2019 рік.

Більшість рекомендацій були проігноровані владою.

"Таким чином, очевидно, що прогрес останніх років був забезпечений головним чином реформами, які були розпочаті ще в 2014 році. Однак одним з головних стримуючих факторів антикорупційного прогресу досі залишається брак політичної волі," - відзначили в Трансперенсі Інтернешнл.

Трансперенсі Інтернешнл Україна розробила рекомендації для української влади на 2019 рік, серед яких перезапуск НАЗК, впровадження належної автоматичної перевірки декларацій і моніторингу рівня декларантів, забезпечення ефективної роботи реєстру бенефіціарів, продовження реформи публічних закупівель.

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Керівництво Ізраїлю не сприймає планів видати ордери МКС на арешт Нетаньяху і глави ізраїльського Міноборони

У ЄС закликали припинити напади на медичні заклади на палестинських територіях

Раді рекомендують ухвалити в цілому законопроєкт, що зрівнює в правах жінок і чоловіків, які мають дітей до 18 років, на звільнення з військової служби під час війни

Індія братиме участь у майбутньому Саміті миру в Швейцарії - ЗМІ

Двох харків'ян, які наводили ворожий вогонь на місця зосередження ЗСУ, засуджено до 15 років в'язниці - прокуратура

Міноборони затвердило нову політику про людський капітал у Силах оборони

Росіяни намагатимуться просунутися далі й створити буферну зону вздовж українського кордону, більше допомоги Україні на підході - глава Пентагону

ВР рекомендують ухвалити в цілому законопроєкт, який регулює діяльність держорганів щодо пошуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

До суду скеровано обвинувачення проти ексмера Куп'янська, який здав місто в перші дні повномасштабного вторгнення РФ

Прокурор МКС запитує ордери на арешт прем'єр-міністра Ізраїлю, міністра оборони та лідерів ХАМАСу щодо ситуації в Палестині - сайт суду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА