16:34 21.08.2019

Суд відмовився заарештувати фігуранта справи "Роттердам+" керівника підрозділу НКРЕКП Бутовського - ЦПК

2 хв читати

Солом'янський районний суд м. Києва відмовив прокуратурі в обранні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою фігуранту справи "Роттердам+", начальнику відділу управління енергоринку Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Володимиру Бутовському, повідомляє громадська організація "Центр протидії корупції" (ЦПК).

"Солом'янський суд Києва відмовив у триманні під вартою фігуранта справи "Роттердам+" Володимира Бутовського", - повідомляє ЦПК на сторінці в мікроблозі Twitter у середу.

Центр протидії корупції нагадує, що прокурор просив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

"Бутовського звинувачують у пособництві при затвердженні формули "Роттердам+". 13 липня він залишив Україну й полетів на турецький курорт Бодрум", - повідомили в ЦПК.

Як повідомлялося, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) 8 серпня повідомили про підозру шістьом особам, зокрема екс-главі НКРЕКП Дмитру Вовку та екс-члену комісії Євдокимову. Підозрюваним інкримінується зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб з метою одержання неправомірної вигоди для інших юридичних осіб усупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України). Також про підозру повідомлено співробітникам компанії "ДТЕК".

9 серпня директор НАБУ Артем Ситник закликав до співпраці підозрюваних у справі "Роттердам+". Він нагадав, що більшість із них не в Україні.

Керівник САП Назар Холодницький зазначив, що слідство очікує позиції сторони захисту у справі "Роттердам+".

20 серпня Солом'янський райсуд Києва відмовив в обранні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (заочно) для екс-глави НКРЕКП Дмитра Вовка.

21 серпня Дмитра Вовка оголошено в міжнародний розшук у зв'язку з тим, що "підозрюваний перебуває за межами України й не приходить на виклик слідчих", повідомили в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП).

Наприкінці квітня 2016 року НКРЕКП розпочала застосування нового порядку формування прогнозної оптової ринкової ціни (ОРЦ) на електроенергію, яка впливає на встановлення тарифів на електроенергію для промислових споживачів (постанова №289 від 3 березня 2016 року). Порядок, зокрема, визначає ціну вугілля за формулою "вартість у порту Роттердам (API2) плюс вартість доставки в Україну".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кличко відвіз допомогу бійцям під Вовчанськ і Куп'янськ

На лінії фронту з початку доби зафіксовано 22 бойових зіткнення - Генштаб ЗСУ

МЗС України в річницю депортації кримських татар: нові злочини Кремля стали можливими через безкарність винних у злочинах минулого століття

Зло геноциду пішло проти України, почавши з Криму - Зеленський у 80-ті роковини депортації кримських татар

У неділю в низці областей України очікуються короткочасні дощі та грози

ДБР повідомило про підозру директору ФСБ РФ Бортникову і ще 20 "фсбешним" генералам

До чотирьох осіб зросла кількість загиблих унаслідок учорашнього удару по Харкову - ОВА

Від нічних атак дронів РФ постраждали енергооб'єкти в Полтавській і Харківській областях - Міненерго

Україна і союзники часто мають різні погляди на закінчення війни - Зеленський

На Київщині за підтримки американського благодійника Хансена заплановано реалізувати низку проєктів із відновлення та підтримки ВПО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА