15:38 13.09.2017

Мінагропрод розраховує до середини жовтня здійснити моніторинг земельних ресурсів країни

Мінагропрод розраховує до середини жовтня здійснити моніторинг земельних ресурсів країни

Міністерство аграрної політики та продовольства України планує до середини жовтня отримати дані про стан земельних ресурсів в Україні за період із 2015 по 2017 рік для формування відповідної інформаційної бази.

Як зазначено в повідомленні міністерства з посиланням на першого заступника міністра агрополітики Максима Мартинюка, цього тижня шести держвідомствам буде направлено форму-анкету, до якої протягом місяця вони повинні будуть внести основні показники використання землі.

Зокрема, анкета включатиме приблизно 140 параметрів, серед яких кількість земельних ділянок у конкретному населеному пункті, їхні межі, повнота даних у реєстрі, кількість транзакцій, надходження від земельного податку, приватизація та судові розгляди навколо конкретної ділянки.

"Протягом місяця анкета буде заповнена даними за вказаними параметрами за період з 2015 до 2017 року, що дасть можливість у підсумку сформувати базу даних, яка об'єднує майже півтори сотні показників від шести держвідомств за 562 адміністративно-територіальними одиницями", - наводить прес-служба слова М.Мартинюка.

Передбачається, що моніторинг земельних ресурсів дасть змогу відстежити, як використовувалися земельні ресурси в країні за останні майже три роки.

Як повідомлялося, 23 серпня цього року Кабінет Міністрів ухвалив постанову про реалізацію пілотного проекту щодо моніторингу земельних відносин. Як пілотний проект перший моніторинг земельних ресурсів в Україні був проведений у 2015 році за підтримки Світового банку.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА