15:10 15.09.2017

"Батьківщина" не підтримає внесений до Ради проект закону про ринок землі

"Батьківщина" не підтримає внесений до Ради проект закону про ринок землі

Парламентська фракція ВО "Батьківщина" не підтримає внесений 14 вересня цього року групою народних депутатів законопроект про ринок землі, вважає народний депутат, член фракції Вадим Івченко.

"Ми не підтримуватимемо цей документ (законопроект про ринок землі - ІФ)", - сказав він журналістам у п'ятницю в Києві.

Депутат зазначив, що законопроект про ринок землі суперечить баченню ВО "Батьківщина" подальшого розвитку земельних відносин в Україні.

За його словами, в 2008 році аналогічний проект закону був внесений урядом Юлії Тимошенко, до якого входили представники різних політичних сил. При цьому він вказав, що особисто Ю.Тимошенко жодного разу не висловлювалася на підтримку цього документа.

Крім цього, В. Івченко висловив припущення, що чинний до 1 січня 2018 року мораторій на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення не буде продовжено. Однак, за його прогнозами, ринок землі з нового року також не зможе бути впроваджений, оскільки в парламенті не вистачить голосів для ухвалення закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, що необхідний для функціонування земельного ринку.

"Я думаю, що мораторій на купівлю-продаж землі парламент не продовжить - не вистачить голосів, але і закон про обіг землі також не буде ухвалений. Тобто питання земельної реформи залишиться в підвішеному стані", - вважає Івченко.

Як повідомлялося, група народних депутатів 14 вересня зареєструвала в парламенті проект закону про ринок землі, аналогічний тому, який був внесений урядом Ю.Тимошенко в 2008 році. Документ, зокрема передбачає практично повну лібералізацію земельних відносин в Україні.

В Україні до 1 січня 2018 року діє мораторій на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА