12:19 20.11.2017

Перша черга нового корпусу "Охматдиту" готова до здачі в експлуатацію

Перша черга нового корпусу "Охматдиту" готова до здачі в експлуатацію

Будівництво першої черги нового лікувально-діагностичного корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні (НДСЛ) "Охматдит" на завершальному етапі й готове до здачі в експлуатацію, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

"З понеділка розпочнеться передача приміщення замовнику в експлуатацію. До нової лікарні почали завозити меблі", - уточнюється в прес-релізі.

Нині в новий корпус доставлено шафи, столи, кушетки, спеціалізовані візки для маніпуляційних кабінетів. Завершується косметичний ремонт.

"Приймати кожну кімнату та кабінет буде відповідна комісія: фахівці детально оцінять виконані роботи та приймуть кожне приміщення майбутнього лікувально-діагностичного центру окремо", - йдеться в прес-релізі відомства.

Будівництво нового лікувально-діагностичного центру розпочато в 2011 році, а восени 2013-го було повністю призупинено через відсутність фінансування. У квітні 2015 р. Кабінет міністрів затвердив передачу будівництва нового центру з сфери управління Нацагентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 р. на баланс Міністерства охорони здоров'я.

У 2016 р. було ухвалено рішення розділити будівництво об'єкта на пускові комплекси з метою прискорити роботи й відкрити новий центр у два етапі, а також якнайшвидше запустити закуплене в 2012 р. медичне обладнання.

До першого пускового комплексу входять лікувально-діагностичні та лабораторні приміщення.

Згідно з планами МОЗ, будівництво нового центру дасть змогу здійснювати вдвічі більше складних операцій і прийняти в 1,5 раза більше хворих дітей, що потребують комплексного лікування. Крім того, буде запущено лінійний прискорювач, КТ, тримодальну систему ОФЕКТ/ПЕТ/КТ і МРТ. Відкриття відділень променевої терапії, трансфузіології та радіоізотопної діагностики виведе на новий рівень медичні послуги, що надаються НДСЛ "Охматдит".

Як повідомлялося, в жовтні 2017 р. правоохоронні органи виявили на складах у Вінницькій області закуплену в 2012 р. за кошти держбюджету діагностичну систему AnyScan ОФЕКТ/ПЕТ/КТ, яку було повернено "Охматдиту".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Верховний Суд розпочав розгляд позову щодо бездіяльності коаліції ВР у питанні призначення голови МОЗ - Деркач

МОЗ вживає заходів для поставки до України додаткової партії вакцин від кору ще до квітня

МОЗ України закликає вакцинуватися від дифтерії

Дитина стала восьмою жертвою ускладнень від захворювання на кір

МОЗ має намір внести зміни до договорів про держзакупівлі з міжнародними організаціями згідно з рекомендаціями Рахункової палати

В Україні за 11 міс. 2017 р. зафіксовано 3,382 тис. випадків захворювання на кір

Питання спільної оплати за медпослуги може знову стати актуальним після виборів

Кабмін призначив Стефанишину заступником міністра охорони здоров'я з євроінтеграції

МОЗ посилив вимоги до оснащення медзакладів "первинки" для їх автономізації - Ковтонюк

Держбюджет-2018 передбачає збільшення фінансування охорони здоров'я в Україні на 15%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА