Інтерфакс-Україна
09:40 15.12.2017

Teva підписала договір з ПРООН для держзакупівлі препарату від розсіяного склерозу на рік із можливістю продовження на два роки

2 хв читати
Teva підписала договір з ПРООН для держзакупівлі препарату від розсіяного склерозу на рік із можливістю продовження на два роки

Фармацевтична компанія Teva (ТОВ "Тева Україна") підписала договір із міжнародною організацією Програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP) для закупівлі коштами держбюджету препарату від розсіяного склерозу глатирамеру ацетат на рік із можливістю продовження ще на два роки.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у фармкомпанії, у 2018-му і 2019 роках, згідно з договором, ПРООН зможе оформити замовлення на цей препарат відразу після ухвалення постанови Кабінету Міністрів і підписання відповідної угоди між Міністерством охорони здоров'я України та ПРООН.

При цьому в компанії зазначили, що Teva, зі свого боку, зможе планувати процеси виробництва й логістики з урахуванням цих очікуваних замовлень.

"З огляду на це, а також за рахунок великого обсягу закупівлі, Teva змогла запропонувати незмінну ціну на глатирамеру ацетат у дозі 20 мг/мл і забезпечити поступове зниження ціни на глатирамеру ацетат у дозі 40 мг/мл у 2017-му й наступних роках", - наголосили в компанії.

У компанії зазначають, що ця угода створює необхідні умови для забезпечення українським пацієнтам безперервного доступу до якісної терапії протягом трьох років.

"За умови внесення відповідних змін до законодавства угода може бути пізніше передана державному агентству, яке здійснюватиме державні закупівлі, й використовуватися для закупівель ліків державою безпосередньо", - повідомили в "Тева Україна".

Як повідомлялося з посиланням на Міністерство охорони здоров'я, ПРООН підписала довгострокові договори з чотирма міжнародними виробниками - Teva Pharmaceuticals (Ізраїль), Pfizer (Нідерланди), Novo Nordisk (Данія), Sanofi Genzyme (Франція), на постачання 11 препаратів для лікування розсіяного склерозу, хвороби Гоше, мукополісахаридозу, муковісцидозу, інших орфанних захворювань, гемофілії, а також для зупинення кровотеч.

ОСТАННЄ

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

Закупівлі ліків для пацієнтів з первинним імунодефіцитом в 2025р профінансовані на 39% - БФ "Пацієнти України"

Ціни на велику кількість ліків будуть знижені вже до кінця літа - Ляшко

Кличко відвідав поранених після російського обстрілу та розповів про їхнє лікування

Рада дозволила закупівлі ліків за механізмом ДКД за кошти місцевих бюджетів

Запропоновані платежі за маркетинг ліків в роздріб до 3% за рецептурні та 20% за безрецептурні спричинять зростання цін – АПРАД

АВЛУ підтримує пропозиції МОЗ щодо врегулювання маркетингу на фармринку на рівні 20% для безрецептурних препаратів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА