Інтерфакс-Україна
09:40 15.12.2017

Teva підписала договір з ПРООН для держзакупівлі препарату від розсіяного склерозу на рік із можливістю продовження на два роки

2 хв читати
Teva підписала договір з ПРООН для держзакупівлі препарату від розсіяного склерозу на рік із можливістю продовження на два роки

Фармацевтична компанія Teva (ТОВ "Тева Україна") підписала договір із міжнародною організацією Програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP) для закупівлі коштами держбюджету препарату від розсіяного склерозу глатирамеру ацетат на рік із можливістю продовження ще на два роки.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у фармкомпанії, у 2018-му і 2019 роках, згідно з договором, ПРООН зможе оформити замовлення на цей препарат відразу після ухвалення постанови Кабінету Міністрів і підписання відповідної угоди між Міністерством охорони здоров'я України та ПРООН.

При цьому в компанії зазначили, що Teva, зі свого боку, зможе планувати процеси виробництва й логістики з урахуванням цих очікуваних замовлень.

"З огляду на це, а також за рахунок великого обсягу закупівлі, Teva змогла запропонувати незмінну ціну на глатирамеру ацетат у дозі 20 мг/мл і забезпечити поступове зниження ціни на глатирамеру ацетат у дозі 40 мг/мл у 2017-му й наступних роках", - наголосили в компанії.

У компанії зазначають, що ця угода створює необхідні умови для забезпечення українським пацієнтам безперервного доступу до якісної терапії протягом трьох років.

"За умови внесення відповідних змін до законодавства угода може бути пізніше передана державному агентству, яке здійснюватиме державні закупівлі, й використовуватися для закупівель ліків державою безпосередньо", - повідомили в "Тева Україна".

Як повідомлялося з посиланням на Міністерство охорони здоров'я, ПРООН підписала довгострокові договори з чотирма міжнародними виробниками - Teva Pharmaceuticals (Ізраїль), Pfizer (Нідерланди), Novo Nordisk (Данія), Sanofi Genzyme (Франція), на постачання 11 препаратів для лікування розсіяного склерозу, хвороби Гоше, мукополісахаридозу, муковісцидозу, інших орфанних захворювань, гемофілії, а також для зупинення кровотеч.

ОСТАННЄ

Novartis купує Regulus Therapeutics, сума угоди може становити $1,7 млрд

МОЗ розглядає можливість створення державних аптек в лікарнях

Регулювання націнок на ліки не призвело до закриття аптек – Ляшко

Відкриття аптек в структурі комунальних медзакладів дозволить знизити ціни на ліки за рахунок скасування оплати оренди – Ляшко

Обсяг використаних коштів для відновлення "Охматдиту" досяг 36,2 млн грн – замміністра охорони здоров’я

Рада підтримала у -1-му читанні законопроєкт про закупівлю ліків за механізмом ДКД коштом місцевих бюджетів

"Санофі" в рамках екологічного проєкту висадили в 19 українських лікарнях понад 800 дерев

Ліки увійшли в трійку категорій витрат українців, 79% опитаних купують їх за рахунок інших товарів - дослідження

Невирішеність оргпитань меддопомоги пораненим військовим у приватних клініках не дозволяє приватникам долучитися до їх лікування – експерт

Релокована з Київської області клініка пластичної хірургії відкриється на Закарпатті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА