13:51 11.01.2018

Кабмін затвердив стратегію державної політики здорового і активного довголіття населення-2022

Кабмін затвердив стратегію державної політики здорового і активного довголіття населення-2022

 Кабінет Міністрів України затвердив стратегію державної політики з питань здорового і активного довголіття населення на період до 2022 року.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в четвер у Києві.

За даними уряду, на сьогодні Україна входить в 30-ку найстаріших країн світу - в 2015 році частка громадян старших за 60 років становила 21,8% населення, а 65 років і старше - 15,5%.

При цьому, відповідно до національного демографічного прогнозу до 2025 року, частка населення, старшого за 60 років становитиме 25%, а старшого зв 65 років - 18,4%.

Метою стратегії є створення сприятливих умов для здорового і активного довголіття, забезпечення адаптації громадських інститутів до подальшого демографічного старіння і розбудова суспільства рівних можливостей.

Очікуваними результатами є: збільшення очікуваної тривалості активного життя осіб старших за 60 років; збільшення рівня медичної підтримки літніх людей; підвищення кількості літніх, що займаються самоосвітою.

Також заплановано досягти підвищення рівня зайнятості осіб від 55 до 64 років.

Міністерству соціальної політики разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади доручено розробити та подати у тримісячний термін Кабміну проект плану заходів щодо реалізації стратегії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА