Інтерфакс-Україна
18:04 21.11.2013

Янукович не бачить альтернативи євроінтеграції для України

2 хв читати
Янукович не бачить альтернативи євроінтеграції для України

Президент України Віктор Янукович заявляє про те, що іншої альтернативи, окрім євроінтеграції, для України не існує.

"Альтернативи реформам в Україні, альтернативи євроінтеграції не існує", - сказав В.Янукович, виступаючи на українсько-австрійському бізнес-форумі у Відні в четвер.

Президент торкнувся цієї теми, відповідаючи на слова федерального президента Австрії Гайнца Фішера, який зазначив, що чув про якесь тематичне розпорядження уряду України на цю тему, але не знає, в чому його суть.

Водночас В.Янукович зазначив, що, можливо, на євроінтеграційному шляху України існують тимчасові складнощі. "Можливо, на якомусь етапі сходження до тієї вершини погода несприятлива, яка перешкоджає", - додав він.

"Ми йдемо цим шляхом і не змінюємо напрямку маршруту", - наголосив В.Янукович.

Як повідомлялося, в четвер було оприлюднено розпорядження Кабінету Міністрів, згідно з яким уряд України розпорядився призупинити процес підготовки до укладення угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їх державами-членами.

"Призупинити процес підготовки до укладення угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, і Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їх державами-членами, з іншої сторони, і дію рішення Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. "Про підготовку до підписання проекту угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, і Європейським Союзом і його державами-членами, з іншої сторони", - йдеться в розпорядженні.

Водночас Кабмін ініціює створення тристоронньої комісії за участю Європейського Союзу та Російської Федерації.

Згідно з документом, тристороння комісія має зайнятися " опрацюванням комплексу питань, спрямованих на відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин, розширення та сприяння міжнародній торгівлі, подальшу лібералізацію ринку, узгодження регуляторної бази для покращення умов провадження підприємницької діяльності".

Крім того, МЗС, Мінекономіки та Мінпромполітики доручено "відновити активний діалог із РФ та іншими країнами Митного союзу і державами-членами СНД щодо пожвавлення торговельно-економічних зв'язків з метою збереження та зміцнення спільними зусиллями економічного потенціалу держави".

Водночас В.Янукович цього самого дня заявив у Відні, що Україна продовжить йти шляхом євроінтеграції: "Україна йшла і надалі йтиме шляхом євроінтеграції".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА