Інтерфакс-Україна
12:44 17.01.2014

Олійник і Колесніченко допускають можливість лібералізації ухвалених у четвер законів, але наполягають на законності їх прийняття

2 хв читати

У Партії регіонів не вважають можливим переголосування ухвалених на засіданні парламенту в четвер законів, але не виключають внесення до них змін надалі.

"Якщо ми бачимо, що десь є жорсткі санкції, ми маємо врегулювати шляхом внесення змін. Але ці закони, я вважаю, на сьогодні є актуальними, їх треба підписувати й за ними жити. А практика застосування покаже, не виключено, що цього року, можливо, лібералізацію треба проводити", - заявив народний депутат фракції Партії регіонів Володимир Олійник на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

Він також зазначив, що ухвалення цього закону - це реакція на ситуацію в країні, і її треба врегулювати. За словами депутата, треба подивитися, як цей закон діятиме.

"Я буду одним із тих прибічників, коли ми побачимо на практиці, що треба окремі статті більше лібералізувати", - заявив В.Олійник.

У свою чергу народний депутат фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що "жоден закон не є недоторканним". "Після його ухвалення, після того, як ми отримаємо правові підстави, коли отримаємо результати закону, безумовно, має коригуватися, але переголосовувати немає жодних підстав", - зазначив він.

Парламентарій наголосив, що документи, зокрема законопроект №3879 ("закон Колесніченка-Олійника"), на засіданні Верховної Ради в четвер було ухвалено відповідно до ситуації, що склалася під час голосування в парламенті. "Коли були кричущі порушення законодавства, коли були спроби захопити будівлі й не дати працювати державній установі, ми працювали відповідно до регламенту", - додав В.Колесніченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА