10:18 17.03.2015

Росія визнала своє військове втручання в Криму - Псакі про фільмі "Крим. Шлях на Батьківщину"

2 хв читати
Росія визнала своє військове втручання в Криму - Псакі про фільмі "Крим. Шлях на Батьківщину"

У держдепі США вважають, що російське керівництво не лише зізналося в тому, що російські збройні сили діяли в Криму, але і в тому, що воно було готове і до більш жорстких заходів, заявила в понеділок на брифінгу представник відомства Джен Псакі.

"Я вважаю, що вони зізналися перед усім світом не лише у факті військового втручання, але і в тому, що вони були готові вдатися до більш агресивних дій, - сказала вона.

Так, представник держдепу США відповіла на прохання журналіста прокоментувати слова президента Росії Володимира Путіна у фільмі "Крим. Шлях на Батьківщину", в якому він, відповідаючи на запитання про те, чи готова Росія була привести в стан бойової готовності свої ядерні сили, сказав: "Ми готові були це зробити. Я розмовляв з колегами і говорив прямо так само, як і вам зараз кажу, відкрито, що це наша історична територія і там проживають російські люди, вони опинилися в небезпеці, і ми не можемо їх кинути. Але не ми здійснили державний переворот, а це зробили націоналісти і люди з крайніми переконаннями".

Дж.Псакі зазначила, що позиція Вашингтона по Криму залишається сталою. "У минулому році народ України обрав майбутнє, що ґрунтується на цінностях демократії, вільній торгівлі і на верховенстві закону. У відповідь Росія використовувала військову силу і насильно захопила Крим, суверенну українську територію, а потім провела незаконний так званий референдум для того, щоб хоч якось виправдати свої дії", - заявила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА