14:02 05.11.2015

Дії РФ у Сирії не відвернуть увагу уряду США від конфлікту на Донбасі - помічник міністра оборони США

Дії РФ у Сирії не відвернуть увагу уряду США від конфлікту на Донбасі - помічник міністра оборони США

Помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Елісси Слоткін (Елісса Slotkin) заявила, що дії Російської Федерації в Сирії жодним чином не відвернуть увагу уряд США від конфлікту на Донбасі, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"Ми прибули для проведення консультацій, щоб перейти на інший рівень співпраці між міністерствами оборони України і США. Ми маємо розглянути стратегічний рівень співпраці, орієнтований на довгострокову перспективу", - зазначила Е. Слоткін на зустрічі з міністром оборони України Степаном Полтораком у четвер.

У свою чергу С. Полторак поінформував Е. Слоткін про ситуацію на Донбасі, зазначивши, що говорити про стабільне затишшя або "заморожений конфлікт" зарано.

"Ворог знову порушує Мінські домовленості і основа цих порушень - агресія терористичних угруповань: це і обстріли позицій українських силовиків і висунення вимог щодо проведення місцевих виборів на Донбасі, які порушують не лише домовленості, а й Конституцію України", - зазначив міністр.

Також глава оборонного відомства наголосив, що поряд із захистом територіальної цілісності, у Збройних Силах України здійснюються і фундаментальні реформи, зокрема розробляється нормативна база, що відповідає умовам сьогодення і здійснюються реформи із забезпечення та управління військами.

Він також відзначив величезну роль іноземних радників, що беруть участь у всіх напрямах реформ і завдяки консультаціям яких, зокрема, створено та впроваджено антикорупційну програму Міністерства оборони України.

Е. Слоткін запевнила, що уряд США і надалі всіляко допомагатиме українській армії в прагненні до позитивних змін і в процесах реформування армії.

Під час зустрічі також обговорювалися основні напрями реформування українських Збройних Сил України і програми допомоги, яку може надати при цьому уряд США.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

США готові дотримуватися СНО, того ж очікують від партнерів

Порошенко: Переговори з РФ можливі лише після повернення окупованих територій Донбасу і Криму

Мін'юст США висунув обвинувачення щодо 13 росіян у справі про втручання у вибори

США мають намір закликати Росію до відповідальності за поширення вірусу NotPetya

Для врегулювання конфлікту на Донбасі Київ працює паралельно і в "нормандському форматі", і зі США - Клімкін

Співпраця України та США у сфері кібербезпеки допоможе протистояти викликам з боку країн-агресорів

США домагатимуться денуклеаризації КНДР "будь-якими засобами"

Апеляційний суд визнав імміграційний указ Трампа неконституційним

У Росії та НАТО немає точок дотику щодо українського питання - альянс

Демократи в конгресі США мають намір виділити $ 1 млрд на захист виборів від втручання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА