Інтерфакс-Україна
12:31 07.11.2015

Гройсман вірить в успішне фінальне голосування за зміни до Конституції України щодо децентралізації

1 хв читати
Гройсман вірить в успішне фінальне голосування за зміни до Конституції України щодо децентралізації

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман вважає, що в парламенті буде конституційна більшість - 300 голосів на підтримку змін до Основного закону щодо децентралізації.

"Більш того, вважаю, що шляхом налагодження діалогу і підкріплення Конституції конкретними законами у нас є всі шанси для успішного фінального голосування", - заявив В. Гройсман в інтерв'ю тижневику "Дзеркало тижня", опублікованому в суботу.

Спікер парламенту впевнений, що вже на стадії обговорення підготовлених законів будуть розвіяні "практично всі некомпетентні інсинуації щодо префектів і ще якихось драконівських повноважень президента".

В. Гройсман знову нагадав, що запропоновані зміни до Конституції передбачають особливості місцевого самоврядування, а не спеціальний статус окремих регіонів. "Що стосується, як ви кажете, спеціального статусу, то це саме чинна Конституція передбачає спеціальний статус міст України. Чомусь нікого це не турбує. Наш же варіант говорить про особливості місцевого самоврядування", - пояснив голова Верховної Ради.

Відповідаючи на запитання, чи знайдеться 300 голосів у залі парламенту на підтримку змін до Конституції України про зняття депутатської недоторканності, В. Гройсман сказав: "Зараз дійсно необхідно знаходити модель, як вийти на це голосування".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА