16:42 07.12.2015

Порошенко підтверджує готовність України підтримувати сили антитерористичної коаліції у Сирії

Порошенко підтверджує готовність України підтримувати сили антитерористичної коаліції у Сирії

Україна готова надавати підтримку антитерористичній коаліції, що здійснює операцію в Сирії, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Я підтвердив панові віце-президенту нашу готовність, готовність України надавати максимальну підтримку коаліційним силам у Сирії. Україна є і буде плечем до плеча з антитерористичною коаліцією", - сказав П. Порошенко на спільному брифінгу з віце-президентом США Джозефом Байденом у Києві в понеділок.

За словами глави держави, в України вже є відповідний досвід боротьби з тероризмом. "Терористична загроза Україні дуже знайома не з чиїхось переказів ми знаємо, що таке боротися з тероризмом усередині країни, наші спецслужби захистили Україну від більш, ніж 200 терористичних актів, які готувалися в Києві, Запоріжжі, Одесі, Харкові, Львові та інших містах України. Ключова позиція – нас не налякати терористичною загрозою", - сказав він.

Президент України також наголосив, що наміром створити міжнародну антитерористичну коаліцію в Сирії Росії не вдасться очиститися від підтримки тероризму в Україні. "Ми чітко заявили, що ті держави, які підтримують тероризм, не мають право брати участь у боротьбі з тероризмом. Не буває поганих терористів і прийнятних терористів - вони всі є терористами і не можна під гаслами боротьби з тероризмом очиститися від порушень міжнародного права або отримати міжнародну індульгенцію. Це наша чітка позиція", - сказав П. Порошенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

США готові боротися і поодинці, щоб притягнути до відповідальності винних у хіматаках в Сирії

Ган на зустрічі з Порошенком підтвердив готовність і надалі підтримувати Україну на шляху реформ, які наближують її до ЄС

Мітчелл запевнив Порошенка в готовності США посилити ціну для Москви за продовження агресії проти України

Резолюція Третього комітету Генасамблеї ООН - потужний сигнал РФ щодо міжнародної єдності в питанні деокупації Криму

Правопросвітницький проект "Я маю право!" реалізовуватиметься в Україні в 2018 році - указ

Порошенко привітав Пахора з перемогою на виборах президента Словенії і погодив позиції перед самітом "Східного партнерства"

Порошенко підписав закон про виведення з категорії держслужбовців голів місцевих адміністрацій і їхніх заступників

Порошенко і Дуда домовилися про засідання Консультаційного комітету президентів України та Польщі на наступному тижні в Кракові

Судді оновленого Верховного суду склали присягу

Порошенко закликає ВР до розробки законопроекту про Антикорупційний суд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА