13:24 27.02.2016

Підтримка Росією режиму Асада призвела до катастрофи в Сирії - делегація України в РБ ООН

Делегація України в Раді безпеки ООН заявила, що підтримка Росією режиму президента Сирії Башара Асада призвела до катастрофи в Сирії, повідомило Міністерство закордонних справ України.

"Делегація України підтримала ухвалення 26 лютого ц. р. резолюції Ради безпеки ООН щодо режиму припинення вогню в Сирії. Висловлюємо сподівання, що цей крок сприятиме деескалації сирійського конфлікту. Водночас делегація України після ухвалення резолюції зробила заяву, в якій наголосила, що саме підтримка Росією режиму Асада значною мірою призвела до нинішньої катастрофи в Сирії і драматичного розвитку ситуації протягом останніх місяців", - йдеться в коментарі МЗС України щодо ухвалення резолюції РБ ООН стосовно режиму припинення вогню в Сирії, який у суботу поширила прес-служба відомства.

У коментарі наголошується, що Росія, будучи де-факто стороною конфлікту, "намагається нав'язати себе як посередника з врегулювання". "Нам добре знайомий такий підхід, адже Москва застосовує ту саму тактику, що і на Донбасі. Росія так само розпалює насильство в Сирії, зокрема, відправляє своїх військових, постачає озброєння, здійснює бойові операції і вдається до брудної пропаганди", - заявляють в МЗС України.

У відомстві зазначають, що "Кремль підписує домовленості про припинення вогню і одразу ж нахабно порушує їх".

У коментарі МЗС України наголошується, що, на жаль, пропозиції України щодо збалансування тексту проекту резолюції РБ ООН з припинення вогню в Сирії не були належним чином враховані, але "з огляду на необхідність негайного вирішення ситуації в цій країні, українська делегація, тим не менш, ухвалила рішення підтримати проект цієї резолюції".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА