Інтерфакс-Україна
10:50 10.05.2016

Інформація про реєстрацію компанії "Конті" в офшорі лежить у відкритому доступі з грудня 2014 року - Колесніков

2 хв читати

Бізнесмен, глава "опозиційного уряду" Борис Колесніков заявляє, що інформація про офшорну реєстрацію кондитерської компанії "Конті", основним бенефіціаром якої він є, давно відома та є в публічному доступі.

"Цій "сенсації" вже півтора року і вона є в публічному доступі з грудня 2014, коли була видана ліцензія НБУ на переоформлення активів", - наводить слова політика його прес-служба у вівторок.

При цьому Б.Колесніков нагадав, що в грудні 2014 року він не був ні державним службовцем, ні депутатом. "Тому, як управляти підприємствами, не порушуючи українського законодавства, - це моя особиста справа", - наголосив він.

Раніше деякі ЗМІ з посиланням на базу даних, оприлюднену на сайті Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ) Offshore Leaks, повідомили, що кондитерська корпорація "Конті" належить офшорній компанії, бенефіціарами якої є Б.Колесніков і брат олігарха Ріната Ахметова Ігор. Окрім них, вигодоодержувачами компанії є дружина Б.Колеснікова Світлана, екс-регіонали Сергій Кий і Юрій Чертков, син донецького бізнесмена Михайла Ляшка В'ячеслав, а також дружина покійного гендиректора футбольного клубу "Шахтар" Жигана Такташева Раїса з дітьми Ельмірою та Ренатом.

Фірму було зареєстровано на Британських Віргінських островах у грудні 2014 року.

Як повідомлялося, Групу "Конті" засновано в 1997 році. Основними виробничими активами є Донецька, Костянтинівська, Горлівська кондитерські фабрики (Україна) та дві фабрики в Курську (Росія). Основні торговельні марки: Amour, Bonjour, "СуперКонтік", "Беліссімо", BisKonti, "Джек".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

Більшість українців вважають, що події в державі розвиваються в неправильному напрямку, і підтримують відставку Кабміну – опитування

Порошенко на позачерговому саміті ЄНП: мир не може бути побудований на легалізації агресії

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА