Інтерфакс-Україна
11:29 02.06.2016

Радикальна партія підтримає президентський законопроект про судоустрій і статус суддів – Ляшко

1 хв читати
Радикальна партія підтримає президентський законопроект про судоустрій і статус суддів – Ляшко

Фракція Радикальної партії проголосує за президентський законопроект про судоустрій і статус суддів", заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

"Потрібна судова реформа? Я думаю, це риторичне питання. Безумовно, потрібна! Влаштовує нашу фракцію той варіант судової реформи, запропонований президентом? Скажу чесно – ні", - наголосив О. Ляшко на пленарному засіданні Верховної Ради в четвер.

"Водночас наша політична сила вважає, що абсолютно безвідповідально перед суспільством нічого не робити. Саме тому наша фракція, незважаючи на те, що цей законопроект не зовсім нас влаштовує, ми його підтримаємо", - додав лідер Радикальної партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА