Інтерфакс-Україна
12:15 28.12.2016

Сенатори Маккейн і Грем відвідають Україну

1 хв читати
Сенатори Маккейн і Грем відвідають Україну

Делегація сенату США, яку очолює голова сенатського комітету у справах збройних сил республіканець Джон Маккейн, відвідає Україну 30-31 грудня.

"Сенатор Джон Маккей і сенатор Ліндсі Грем будуть в Україні з візитом 30-31 грудня", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Посольстві США в Україні у вівторок.

Делегація сенату США також відвідає Латвію, Литву, Грузію та Чорногорію.

ОСТАННЄ

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Нардепи та експерти розходяться в оцінці перспектив зустрічі Зеленського з Путіним

Санкції проти Порошенка були запроваджені на підставі сфальсифікованих документів, стверджують в "Євросолідарності"

Зеленський та прем'єр Норвегії домовились зустрітись найближчим часом

Зеленський та Кошта обговорили підготовку нового пакету санкцій проти РФ

Немає ніяких конкретних результатів зустрічі президента України з президентом США - заступниця голови фракції "Голос"

Ефективною гарантією безпеки для України є лише членство в НАТО - голова комітету з питань інтеграції України до ЄС

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Зеленський, Трамп та європейські лідери обговорили у Білому дому гарантії безпеки та домовились про зустріч з Путіним

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА