09:51 07.04.2017

Введення безвізового режиму з країнами ЄС сприятиме приходу в Україну інвестицій – перший віце-спікер

Введення безвізового режиму з країнами ЄС сприятиме приходу в Україну інвестицій – перший віце-спікер

Введення безвізового режиму для України з країнами Європейського Союзу сприятиме приходу в Україну європейського бізнесу та інвестицій, заявляє перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Очевидно, що велика відкритість світу для України, яка настане після введення безвізового режиму, сприятиме приходу в Україну європейського бізнесу та інвестицій", – заявила І. Геращенко на брифінгу у Верховній Раді в четвер.

Вона зазначила, що для запровадження безвізового режиму необхідно завершити низку бюрократичних процедур: отримати схвалення послів ЄС і відповідне рішення Ради ЄС. "За оптимістичним прогнозом, на початку червня українці отримають безвізовий режим з країнами Європейського союзу. Важливо відзначити, що без віз до Європейського союзу зможуть їздити ті громадяни України, які мають новий біометричний паспорт. Тому закликаємо всіх громадян зробити собі такий паспорт", - сказала перший віце-спікер.

"Ще одне важливе уточнення: безвізовий режим діятиме для короткострокових поїздок до країн ЄС і не передбачає працевлаштування або навчання. І для отримання освіти і працевлаштування потрібні спеціальні візи", - додала вона.

За словами І. Геращенко, влада усвідомлює, що для громадян України на шляху до Європи залишається ще фінансовий бар'єр. І парламент має ще багато працювати для пожвавлення роботи української економіки, для того, щоб люди могли заробити собі на подорожі.

"Безвізовий режим це не тільки великі можливості побачити світ, але і велика відповідальність за дотримання міграційного законодавства Європейського союзу. У разі порушення цього законодавства, можуть бути застосовані штрафні санкції. Тому дуже важливо для всіх, хто буде користуватися безвізовим режимом, вчасно повертатися в Україну", – сказала І. Геращенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

План подальших дій активістів мітингу біля ВР буде оголошено о 16:00 - Саакашвілі

План дальнейших действий активистов митинга у Рады будет объявлен в 16.00 - Саакашвили

Київ вдячний Валетті за продовження антиросійських санкцій і підтримку незалежності України

Порошенко запросив Мальту активніше брати участь у СММ ОБСЄ

Порошенко закликав учасників мітингу біля ВР і правоохоронців забезпечити мирний характер акції

Парубій обіцяє винести на розгляд ВР ініціативи щодо зняття недоторканності та системи виборів після медреформи

Європейська Бізнес Асоціація закликала ВР підтримати урядову медреформу

Саакашвілі на акції біля ВР закликав людей вимагати від Порошенка піти зі свого поста

Україні наразі важливо виконувати план реформ, ще не час думати про вибори - Ліптон

У "Самопомочі" називають "насмішкою" ініціативу зняття недоторканності з нардепів з 2020 року, "Батьківщина" вважає це неприйнятним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА