14:20 20.04.2017

Європарламент продовжив співпрацю з ВР до 2019 року - меморандум

Європарламент продовжив співпрацю з ВР до 2019 року - меморандум

Європейський парламент продовжив до 2019 року співпрацю з Верховною Радою в рамках меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю, повідомив глава комітету Європарламенту у закордонних справах Елмар Брок.

"Європейський парламент підтримав продовження співпраці з українським парламентом на весь термін Європейського парламенту до 2019 року. І хочу передати вам цей меморандум", - сказав Е. Брок на спільному брифінгу зі спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм і координатором програми Європарламенту щодо підвищення інституційної спроможності Верховної Ради Петом Коксом в четвер у Києві.

Він зазначив, що дискусія на зустрічі в форматі "Діалогу Жана Моне" показала, наскільки складно змінювати усталені, традиційні відносини в парламенті між більшістю і опозицією, а так само міняти відносини між парламентом і урядом.

"Важливо пам'ятати, що опозиція - це уряд завтрашнього дня. Але ті, хто при владі сьогодні, напевно, будуть в опозиції завтра. Таким чином, обидві частини парламенту зацікавлені в його реформі", - сказав Е. Брок.

А. Парубій нагадав, що в березні направив листа президентові Європарламенту з проханням продовжити дію меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Верховною Радою і Європарламентом.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА