10:08 25.05.2017

Суд відхилив скаргу адвокатів щодо конфіскації $1,5 млрд Януковича

Суд відхилив скаргу адвокатів щодо конфіскації $1,5 млрд Януковича

Суд відхилив апеляцію на рішення про спецконфіскацію $1,5 млрд екс-президента України Віктора Януковича і його оточення, повідомляє Генеральна прокуратура України в четвер.

"Апеляційним судом Донецької області відмовлено у відкритті провадження щодо конфіскації 1,5 млрд доларів США за матеріалами апеляційної скарги адвокатів, які є представниками підприємств-нерезидентів злочинної організації В. Януковича", - повідомляється на офіційній сторінці у Генпрокуратури в соцмережі Facebook.

При цьому в Генпрокуратурі повідомили, що ще не отримали зазначеного рішення суду.

Як повідомлялося, 28 квітня прес-служба Ради нацбезпеки і оборони повідомила, що Ощадбанк розпочав спецконфіскації $1,5 млрд екс-президента України В. Януковича і його оточення. Відповідне рішення прийняв Краматорський суд Донецької області, строки на подачу апеляції на той момент вже минули.

Того ж дня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що Краматорський суд ухвалив рішення про конфіскацію коштів В Януковича і його оточення, виходячи зі свідчень члена цієї злочинного угруповання, який у результаті отримав умовне покарання.

"Генеральна прокуратура України вже досить давно веде справу за ст. 255 (створення злочинної угруповання), в якому підозрюється громадянин Янукович, Курченко (український бізнесмен Сергій Курченко), Клименко (екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко), Арбузов (екс-перший віце-прем'єр Сергій Арбузов), а також низка інших впливових особистостей того часу... Під час розслідування справи (розкрадання держбюджету) було встановлено члена злочинного угруповання, який дав повні викривальні свідчення на керівництво, способи і методи розкрадання, на конкретні фірми і рахунки в світі, а також подальше їх використання в Україні. Це було узято до відома Краматорським судом", - сказав генпрокурор на брифінгу в п'ятницю в Києві.

Він також зазначив, що цей учасник угруповання, що надав відомості стововно цього епізоду, отримав умовне покарання. Як заявив Ю. Луценко, суддя, який прийняв рішення про конфіскацію, а також член угрупування, який уклав угоду зі слідством і дав свідчення, "перебувають під захистом".

Генпрокурор повідомив, що Ощадбанк того ж дня завершив конфіскацію цих $1,5 млрд.

Ю. Луценко повідомив про таємності судового процесу і рішення Краматорського суду у справі про конфіскацію коштів В. Януковича "для гарантування безпеки ключового свідка, чи радше, особи, яка підписала угоду". "Є ще особи, які будуть йти тим самим шляхом (підписання угоди зі слідством – ІФ) стосовно інших активів", - додав він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ЄС розцінить створення Антикорупційного суду як конкретний результат боротьби з корупцією в Україні

Законопроект про Антикорупційний суд відповідає рекомендаціям Венеціанської комісії, заявили в АП

Луценко в середу відзвітує про хід спецконфіскації коштів Януковича в комітеті ВР

Transparency International вимагає реакції Луценка та Парубія на публікацію вироку про конфіскацію активів Януковича

Саакашвілі назвав вирок грузинського суду незаконним

Саакашвілі вважає ключовим для нього зараз суд із ДМС України

Реструктуризація судів відбуватиметься в 2018 р.

Рішення арбітражу у справі "Ощадбанку" проти Росії за втрачені активи в Криму очікується в 2018 році

Оприлюднено текст президентського законопроекту про Вищий антикорупційний суд

Захист прав держави Україна і права приватної власності мають бути пріоритетом при розгляді в МКС ситуації щодо Криму - Луценко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА