10:08 25.05.2017

Суд відхилив скаргу адвокатів щодо конфіскації $1,5 млрд Януковича

Суд відхилив скаргу адвокатів щодо конфіскації $1,5 млрд Януковича

Суд відхилив апеляцію на рішення про спецконфіскацію $1,5 млрд екс-президента України Віктора Януковича і його оточення, повідомляє Генеральна прокуратура України в четвер.

"Апеляційним судом Донецької області відмовлено у відкритті провадження щодо конфіскації 1,5 млрд доларів США за матеріалами апеляційної скарги адвокатів, які є представниками підприємств-нерезидентів злочинної організації В. Януковича", - повідомляється на офіційній сторінці у Генпрокуратури в соцмережі Facebook.

При цьому в Генпрокуратурі повідомили, що ще не отримали зазначеного рішення суду.

Як повідомлялося, 28 квітня прес-служба Ради нацбезпеки і оборони повідомила, що Ощадбанк розпочав спецконфіскації $1,5 млрд екс-президента України В. Януковича і його оточення. Відповідне рішення прийняв Краматорський суд Донецької області, строки на подачу апеляції на той момент вже минули.

Того ж дня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що Краматорський суд ухвалив рішення про конфіскацію коштів В Януковича і його оточення, виходячи зі свідчень члена цієї злочинного угруповання, який у результаті отримав умовне покарання.

"Генеральна прокуратура України вже досить давно веде справу за ст. 255 (створення злочинної угруповання), в якому підозрюється громадянин Янукович, Курченко (український бізнесмен Сергій Курченко), Клименко (екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко), Арбузов (екс-перший віце-прем'єр Сергій Арбузов), а також низка інших впливових особистостей того часу... Під час розслідування справи (розкрадання держбюджету) було встановлено члена злочинного угруповання, який дав повні викривальні свідчення на керівництво, способи і методи розкрадання, на конкретні фірми і рахунки в світі, а також подальше їх використання в Україні. Це було узято до відома Краматорським судом", - сказав генпрокурор на брифінгу в п'ятницю в Києві.

Він також зазначив, що цей учасник угруповання, що надав відомості стововно цього епізоду, отримав умовне покарання. Як заявив Ю. Луценко, суддя, який прийняв рішення про конфіскацію, а також член угрупування, який уклав угоду зі слідством і дав свідчення, "перебувають під захистом".

Генпрокурор повідомив, що Ощадбанк того ж дня завершив конфіскацію цих $1,5 млрд.

Ю. Луценко повідомив про таємності судового процесу і рішення Краматорського суду у справі про конфіскацію коштів В. Януковича "для гарантування безпеки ключового свідка, чи радше, особи, яка підписала угоду". "Є ще особи, які будуть йти тим самим шляхом (підписання угоди зі слідством – ІФ) стосовно інших активів", - додав він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Колесніков: Щоб лобіювати інтереси Януковича на Заході, потрібно бути не Манафортом, а Девідом Копперфільдом

Порошенко не знає, де зберігається оригінал угоди Януковича з опозицією від лютого 2014 року

Самоусунення Януковича було причиною ухвалення Радою рішення про покладання обов'язків президента на Турчинова

Так званий "референдум" про незалежність Криму не оголошували - Порошенко

Порошенко в суді: З позиції міжнародного права РФ не мала підстав діяти стосовно Криму так, як це було з 20 лютого 2014 року

На суді щодо держзради Януковича заслухали аудіозаписи переговорів російських політиків Глазьєва та Затуліна

Суд дозволив допитати Порошенка в режимі відеоконференції

Україна має підготувати консолідовані претензії до РФ про відшкодування всіх збитків, завданих агресією - Порошенко

Турчинов: На жаль, ми не можемо оголосити війну такій ядерній державі, як Росія

Турчинов: Я говорив про боєздатність армії в 2014 році, щоб заспокоїти громадян і не викликати хаос

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА