17:56 14.06.2017

Турчинов: Росіян до України потрібно пропускати лише за біометричними паспортами

Секретар РНБО Олександр Турчинов вважає, що для громадян Росії потрібно ввести правило в'їзду до України лише за біометричними паспортами.

"Я вважаю, коли Європа відкриває для нас двері у вигляді отримання безвізового режиму, ми маємо зробити так, щоб в ці двері не полізли носії антиєвропейської агресивної ідеології "руского міра", терористи, диверсанти, провокатори, злочинці тощо. Та й себе передусім ми маємо захистити від цієї небезпечної інфекції. І тут потрібна комплексна робота, а не лише візовий режим", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Секретар РНБО також зазначив, що не розуміє аргументів противників візового режиму для громадян РФ. "Але доки триває дискусія на цю тему, ми не повинні втрачати час, а зробити те, що в наших силах. Наприклад, ми маємо пускати громадян Росії лише з міжнародними біометричними паспортами. У більшості росіян їх немає - це їхні проблеми. При цьому в обов'язковому порядку необхідно з кожного, хто в'їжджає з РФ, знімати відбитки пальців рук, сканувати сітківку очей, якщо є роги, копита і хвіст - фіксувати і це. Ми повинні поставити надійний заслін, що захищає країну від проникнення ворожої агентури, терористів, сепаратистів та іншого ", - сказав О.Турчинов.

Повний текст інтерв'ю буде опубліковано на сайті агентства "Інтерфакс-Україна" у відкритому доступі.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА