16:31 17.07.2017

Порошенко доручив упровадити дію місії EUBAM у кількох пунктах перетину українсько-молдовського кордону

Порошенко доручив упровадити дію місії EUBAM у кількох пунктах перетину українсько-молдовського кордону

Президент України Петро Порошенко доручив профільним відомствам зайнятися поширенням Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) у кількох пункта перетину кордону.

"Я сьогодні дав доручення Міністерству закордонних справ, Державній фіскальній службі, щоб поширити EUBAM на інші пункти перетину кордону для забезпечення прозорості та ефективної боротьби з контрабандою та корупцією", - сказав П.Порошенко під час спільної заяви з прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом, присвяченої запуску спільного українсько-молдавського митного і прикордонного контролю в Кучурганах.

Він також запевнив, що українська частина спільної комісії з демаркації придністровської ділянки українсько-молдовського кордону невідкладно розпочне виконання роботи.

П.Порошенко нагадав, що процес демаркації було розпочато ще в 2009 році і наразі Україна і Молдова перебувають на завершальному етапі.

"Ми домовилися, що ми зробимо все, щоб завершити це в найкоротші терміни", - наголосив президент.

"Своїм рішенням я сформував українську частину нашої спільної комісії з демаркації кордону і призначив голову, і ми домовилися, що роботу буде негайно розпочато", - сказав глава держави.

За його словами, буде продовжено спільну роботу з облаштування прикордонної інфраструктури, зокрема за співпраці з партнерами з Євросоюзу для створення більш комфортних умов перетину кордону.

Глава Української держави також повідомив: "Проведення чергового засідання міжурядової українсько-молдавської комісії з питань торгово-економічного співробітництва має відбутися, ми домовилися, у вересні цього року".

Крім того, П.Порошенко повідомив, що в найближчих планах - відкриття автомобільного руху через міст Бронниця-Унгурь між Україною та Молдовою.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА