17:58 17.07.2017

Україна зробить усе можливе, щоб притягнути до відповідальності винних у вбивстві пасажирів рейсу MH17

Україна зробить усе можливе, щоб притягнути до відповідальності винних у вбивстві пасажирів рейсу MH17

Світ і сім'ї загиблих у катастрофі Боїнгу рейсу MH17, мають знати, тих, хто несе відповідальність за вбивство їхніх близьких, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Чи можуть економічні та політичні санкції компенсувати горе всіх тих, хто втратив своїх близьких? Ні, я боюся, що це неможливо. Але український уряд узяв на себе зобов'язання - і ми маємо рішуче зробити усе можливе, щоб оприлюднити правду і притягнути до відповідальності винних в цьому масовому вбивстві", - наголошується в заяві П.Клімкіна з нагоди 3-ї річниці катастрофи MH17, яку в понеділок поширила прес-служба МЗС України.

"Ми перебуваємо на півшляху до нашої кінцевої мети. Ми хочемо знати, хто натиснув кнопку, хто віддав наказ, і який був кінцевий ланцюжок наказів. Світ і сім'ї 298 загиблих мають знати, хто зрештою несе відповідальність за вбивство їхніх близьких", - зазначає глава МЗС України.

Він вказує, що притягнення до відповідальності осіб, причетних до знищення літака за рейсом MH17, відбуватиметься у рамках судової системи Нідерландів, але цей судовий процес має отримати підтримку усіх країн і "людей доброї волі".

"Докази мають бути вагомими, судовий розгляд має бути об'єктивним, а вердикт визнано на міжнародному рівні", - наголосив П.Клімкін.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Франція і Велика Британія підписали нову угоду щодо протидії нелегальній міграції

Представники України в ТКГ вважають, що наступне звільнення заручників має відбутися в найкоротші терміни

На наступному засіданні ТКГ сторони продовжать роботу щодо прискорення процесу звільнення незаконно утримуваних українців

У законопроекті про Антикорупційний суд буде враховано рекомендації Венеціанської комісії та МВФ

МЗС РФ: Київ законом про Донбас ховає Мінські домовленості, а також "нормандський формат"

Україна готова надати "зелений коридор" для виведення російських військ із невизнаного Придністров'я - Фріз

Київ ініціюватиме створення в ТКГ робочої підгрупи з обговорення модальностей повернення Україні контролю над кордоном із РФ на Донбасі - Оліфер

Опоблок: Законом щодо Донбасу влада ще раз довела, що не зацікавлена у відновленні миру в країні

Голова Харківської обладміністрації Світлична спростувала інформацію про те, що є кандидатом у члени та на посаду голови ЦВК

У Human Rights Watch наголошують на серйозних проблемах з правами людини на Донбасі та в Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА