13:46 27.07.2017

Франція незмінно підтримує цілісність України, незважаючи на поїздки окремих депутатів до Криму і на Донбас

Франція незмінно підтримує цілісність України, незважаючи на поїздки окремих депутатів до Криму і на Донбас

Поїздки французьких депутатів до Криму і на Донбас не ставлять під сумнів позицію Франції щодо підтримки цілісності України, заявляє посол Франції в Україні Ізабель Дюмон (Isabelle Dumont).

"Що стосується візитів деяких французьких обранців на Донбас і Крим, хотіла б нагадати, що йдеться про приватні ініціативи, перешкодити яким, в рамках правової держави, ми не маємо можливості, хоча і намагалися, мірою можливого, відрадити їх від реалізації такого наміру ", - сказала І.Дюмон в інтерв'ю агентству" Інтерфакс-Україна ".

"У рамках таких поїздок депутати не користуються державними коштами, а їх дії не накладають жодних зобов'язань на офіційну владу. Такі ініціативи, що викликають жаль, не ставлять під сумнів позицію Франції, яка зводиться до твердої і незмінної підтримки суверенітету і територіальної цілісності України", - наголосила дипломат.

Вона акцентувала но тому, що створення т.зв. "Представництва"ДНР" у Марселі "також є приватною ініціативою. "9 червня 2017 року супрефектурою Екс-ан-Провансу було зареєстровано організацію, що іменується "Центр офіційного представництва Донецької народної республіки (ДНР) у Франції". Але слід внести ясність: йдеться про приватну ініціативу локального характеру. Ми, природно, не маємо двосторонніх контактів з фактичним керівництвом цієї території і зберігаємо прихильність суверенітету України в рамках визнаних кордонів", - зазначила посол.

"Для французької держави ця організація жодним чином не є "представництвом "ДНР". Міністерство закордонних справ Франції закликало відповідні органи вивчити випадок цієї новоствореної організації", - сказала І.Дюмон.

Повний текст інтерв'ю буде опубліковано на сайті агентства.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ЄС очікує якнайшвидшого звільнення всіх українців, нелегально утримуваних у Криму та РФ

ЄС домагається вільного доступу до Криму міжнародних спостерігачів за ситуацією у сфері прав людини

У Human Rights Watch наголошують на серйозних проблемах з правами людини на Донбасі та в Криму

Парубій доручив робгрупі розробити законопроект про ВЕЗ у Криму

Кравчук: Заява Путіна про техніку в Криму - демагогія

Денонсація "великого договору" України і РФ не звільнить Москву від відповідальності за порушення державних кордонів України

МЗС України вимагає звільнити кримськотатарського активіста, який у критичному стані в РФ

Гройсман пропонує Путіну разом із флотом повернути Україні Крим

Справної української техніки в Криму може не бути, доцільність її повернення під знаком питання - Тимчук

Українська військова техніка, що залишилася в Криму, придатна, рішення про її повернення буде приймати керівництво України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА