12:54 02.08.2017

Київ не визнає псевдовиборчих процесів в окупованому Криму і вважає їх нікчемними

Міністерство закордонних справ України вважає будь-які "виборчі процеси", які Російська Федерація готує в окупованому Криму та м. Севастополі, "нікчемними за своєю суттю та змістом".

"Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку з намаганнями Кремля організувати в тимчасово окупованому місті Севастополі псевдовиборчі процеси та інші незаконні дії, зокрема через незаконне затвердження переліку і меж виборчих дільниць", - йдеться в коментарі МЗС України, який у вівторок поширила прес-служба відомства.

У Києві назвали таку підготовку "черговою спробою держави-окупанта поширити своє національне законодавство на територію суверенної України", що є грубим порушенням норм міжнародного права і українського законодавства.

"Україна не визнає будь-які інші "виборчі процеси", які Кремль проводить на тимчасово окупованій території, і вважає їх нікчемними за своєю суттю та змістом", - йдеться в коментарі.

МЗС зазначає, що відповідно до статті 9 закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", будь-які органи, їхні посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їхня діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені в порядку, не передбаченому законом України.

"МЗС України закликає всі держави, міжнародні організації та спеціалізовані установи не визнавати будь-які псевдовиборчі процеси, які відбуваються на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та в Севастополі, утриматися від будь-яких кроків, що можуть розглядатися як привід для легітимізації незаконних виборів", - йдеться в коментарі МЗС України.

Київ також закликає міжнародну спільноту посилити тиск на Росію з метою припинення її агресії проти України та початку процесу деокупації АР Крим та м. Севастополя.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА