13:45 08.08.2017

Саакашвілі в Литві відмовився від пропозиції отримати громадянство цієї країни

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, колишній глава Одеської обладміністрації України заявив у Вільнюсі, що не претендує на отримання литовського громадянства, хоча і вдячний за таку пропозицію деяких політиків Литви.

"Ні, я повинен повернути українське громадянство, його відібрали нелегально. Багато українців обурилися б і відчули б себе покинутими, якщо я за них не боротимуся", - сказав М.Саакашвілі, відповідаючи на запитання агентства BNS, чи не буде він набувати литовське громадянство.

Розглянути таку можливість після того, як колишній президент Грузії був позбавлений українського громадянства, запропонував євродепутат від Литви Пятрас Ауштрявічюс.

М.Саакашвілі зазначив, що наразі може подорожувати, оскільки у нього є український паспорт, і пообіцяв захищати свої права на українське громадянство в судах цієї країни.

У другій половині дня вівторка М.Саакашвілі має намір відбути з Вільнюса.

Раніше перший заступник голови української Держприкордонслужби Василь Серватюк повідомив, що у М.Саакашвілі при спробі перетину українського кордону буде вилучено паспорт громадянина України, а самого його не пропустять на територію країни.

26 липня 2017 року стало відомо, що президент України Петро Порошенко видав указ, згідно з яким позбавив громадянства України М.Саакашвілі.

4 серпня стало відомо, що М.Саакашвілі прибув до Польщі. 7 серпня він заявив, що безперешкодно в'їхав до Польщі за українським паспортом. Колишнього президента Грузії запросили до Варшави, щоб взяти участь у святкуванні 73-й річниці подій Варшавського повстання.

8 серпня польське Radio ZET повідомило, що М.Саакашвілі полишив Польщу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА