14:13 09.08.2017

Посол Чехії: Відкривається можливість постачання в Україну військової техніки

Посол Чехії: Відкривається можливість постачання в Україну військової техніки

Між Чехією та Україною відкривається можливість співпраці в постачанні деяких видів військової техніки на основі експортного ліцензування, повідомив посол Чехії в Україні Радек Матула.

"Відкривається можливість співпраці в постачанні в Україну деяких видів військової техніки - звичайно ж, на основі стандартного процесу експортного ліцензування. Досі політика Чеської Республіки обмежувала таку можливість - від зими 2014 року діяла заборона на постачання військової техніки і матеріалів в Україну. Зараз ми робимо цю процедуру стандартною. Це означає, що для кожного випадку буде окремо розглядатися питання видачі ліцензії", - розповів він в інтерв'ю інтернет-виданню "Європейська правда".

Посол уточнив, що не має інформації про те, чи надходили від України запити щодо зацікавленості в окремих видах озброєння, проте Р.Матула висловив упевненість, що контакти вже є між чеськими виробниками військової продукції та українськими партнерами.

Він також наголосив, що чеський уряд вважає, що санкції не може бути переглянуто, якщо причини для їх запровадження не було знято.

"Ми дійсно вважаємо важливим збереження єдності в ЄС з цього питання, а тому підтримували і підтримуємо продовження санкцій до повного виконання Мінських угод. І навіть після врегулювання на сході України Чехія наполягатиме, що необхідно залишити в силі санкції, пов'язані з незаконною анексією Криму", - додав посол.

Дипломат також висловив упевненість, що позиція Чехії щодо санкцій не зміниться, зокрема, після парламентських виборів, які відбудуться в жовтні 2017 року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Україна в Брюсселі взяла зобов'язання не скорочувати освітні права нацменшин

У Великій Британії заявляють про загрози для антикорупційних розслідувань в Україні

Блокування Угорщиною євроінтеграції України опротестували 11 країн-членів НАТО

У НАТО хочуть бачити більше дій Росії щодо України "в правильному напрямі"

Тема України критично важлива для відновлення відносин Росії і США

Вступ України в НАТО - це членство в "клубі" єдиних цивілізаційних цінностей, високих демократичних стандартів

Київ готується до візиту Дуди в грудні, сподівається поліпшити двосторонні відносини

Антиросійські санкції діятимуть доти, доки Москва не припинить дії, що призвели до них

У Міжпарламентській раді Україна-НАТО наполягають на повному виконанні Мінських угод шляхом посилення Нормандського формату

На міжпарламентській раді Україна-НАТО обговорюють методи і загрози гібридної війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА