10:19 10.08.2017

Група GRECO вбачає необхідність створення в Україні спеціалізованого антикорупційного суду

Група GRECO вбачає необхідність створення в Україні спеціалізованого антикорупційного суду

Група GRECO (The Group of States against Corruption - "Група держав проти корупції") вбачає необхідність створення в Україні спеціалізованого антикорупційного суду, що слухатиме справи про корупцію у вищих ешелонах влади, повідомляє Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).

Як повідомляє в четвер НАБУ на своїй сторінці в соцмережі Facebook, про це йдеться в звіті GRECO за результатами оцінки запобігання корупції серед народних депутатів, суддів і прокурорів, схваленому наприкінці червня 2017 року.

"За результатами опитування українських респондентів, експерти GRECO звернули увагу на той факт, що НАБУ і Спеціалізована антикорупційна прокуратура розслідували і ініціювали притягнення до відповідальності низки топ-корупціонерів, але процес зупинився на рівні судів. Після Революції Гідности жодного чиновника досі не засудили за корупційний злочин", - зазначено в повідомленні НАБУ.

Тому, як повідомляється, GRECO вважає за доцільне створення в Україні спеціалізованих судів, незважаючи на те, що це є винятковим кроком.

"Водночас, - зазначають експерти, - важливо, щоб спеціалізованих суддів для розгляду корупційних справ чиновників обирали прозоро і вон були захищені від зовнішнього впливу", - зазначено в повідомленні.

Група GRECO (англ. The Group of States against Corruption, - орган Ради Європи з антикорупційного моніторингу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА