12:07 10.09.2017

Саакашвілі заявив, що не має плану "Б", якщо його не впустять в Україну

Лідер партії "Рух нових сил", екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі, перебуваючи в польському Ряшеві (польськ. Rzeszów), що біля польсько-українського кордону, заявив, що не має плану дій на випадок, якщо його не впустять в Україну.

В інтерв'ю журналістам у Ряшеві в неділю він підтвердив намір в'їхати в Україну цього дня разом зі своїм сином.

"Я не маю наміру влаштовувати ніяких Майданів, я маю намір просто в'їхати в Україну", - сказав він.

"Хоча мені дуже приємно, що сотні людей зібралися сьогодні не в центрі міста, а практично в полі, щоб захистити не так мене, як свої права", - додав М.Саакашвілі.

Нині до М.Саакашвілі приєдналася керівник фракції партії "Батьківщина" у Верховній Раді України Юлія Тимошенко, а також деякі депутати від цієї фракції.

У коментарі журналістам Ю.Тимошенко заявила, що народні депутати прибули в неділю до Ряшева з метою не лише підтримати М.Саакашвілі, а для захисту демократичних цінностей і недопущення встановлення в Україні диктатури. У зв'язку з цим вона закликала "всіх об'єднатися" для розбудови в Україні вільного та демократичного суспільства.

Після нетривалого спілкування українські політики сіли в автобус.

"У мене немає планів когось скидати. Мої плани - приїхати і захистити свої права в суді без ексцесів", - сказав М.Саакашвілі грузинській телекомпанії "Руставі-2".

За даними телекомпанії, М.Саакашвілі разом із дружиною та молодшим сином у ці хвилини прямує до ПП "Краковець" на кордоні України.

Коментуючи реакцію української влади на його плани повернутися, він висловив думку, що президент П.Порошенко його боїться. "Порошенко думає, що якщо я приїду в Україну, він буде скинутий. Мабуть, у нього перебільшена думка про мене. Не знаю, хто йому це вбив у голову. Шеварднадзе мене так не боявся, як він. Не можу це пояснити. Але оскільки стільки людей прийшло мене підтримати, напевно, тому бояться цього", - сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи не побоюється він, що влада України екстрадує його до Грузії, М.Саакашвілі заявив, що виключає такий варіант, але готовий до будь-якого сценарію.

За його словами, якби П.Порошенко хотів його екстрадувати, то це вже було б зроблено раніше.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА