Інтерфакс-Україна
19:12 21.09.2017

Порошенко: На зустрічі з Трампом вдалося обговорити всі питання в сфері безпеки

1 хв читати
Порошенко: На зустрічі з Трампом вдалося обговорити всі питання в сфері безпеки

Президент України Петро Порошенко заявляє, що під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом у Нью-Йорку вдалося обговорити всі питання в сфері безпеки.

"Надзвичайно важливо, що є спільне бачення нової якості співпраці в питанні безпеки. Ми детально обговорили всі напрямки розширення цієї співпраці, починаючи від співпраці з військовою академією West-Point та завершуючи співпрацею з Міноборони США та іншими інститутами", - сказав П.Порошенко журналістам після зустрічі з Д. Трампом у четвер у Нью-Йорку.

При цьому глава української держави зазначив, що зустріч тривала близько години і була дуже продуктивною.

"Ми відчули справжнє плече нашого друга і партнера, і можу сказати, що я, як президент, надзвичайно задоволений поточним рівнем співпраці, який є безпрецедентним", - наголосив П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА