12:13 13.10.2017

Посольство ЄС в Україні закликає ВР проголосувати за медреформу наступного тижня

Посольство ЄС в Україні закликає ВР проголосувати за медреформу наступного тижня

Представництво Європейського Союзу в Україні закликає народних депутатів підтримати законопроекти стосовно реформи системи охорони здоров'я, наголошуючи на її невідкладності й важливості.

"Наступного тижня Верховна Рада розгляне два законопроекти щодо реформи охорони здоров'я (№6327, №6604). Ухвалення цих законів має важливе значення. ... Ми закликаємо всіх депутатів голосувати за ці два ключові законопроекти у формі, запропонованій урядом, на пленарному засіданні Верховної Ради наступного тижня. Реформи більше не повинні відкладатися", - йдеться в повідомленні представництва, розміщеному на його сторінці у Facebook у п'ятницю.

У посольстві зазначають, що ухвалення цих законопроектів дасть змогу активізувати зміни в системі охорони здоров'я, зробити її доступною для всіх громадян, водночас підвищуючи її прозорість та ефективність.

"Реформа вже давно відкладається, і наразі надзвичайно важливо взятися за застарілу й неефективну систему охорони здоров'я, успадковану від радянського минулого, яка не спроможна надавати належні послуги і страждає від корупції та неефективності", - зазначили в Представництві ЄС.

У посольстві звернули увагу на те, що, незважаючи на порівняно високі витрати на сферу охорони здоров'я, показники здоров'я в Україні, як і середня тривалість життя, залишаються одними з найгірших у Європі.

Дипломати наголошують, що реформа передбачає переорієнтування коштів на надання послуг. "Ми схвалюємо зусилля українського уряду щодо проведення модернізації системи охорони здоров'я", - додали в посольстві.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА