12:24 31.10.2017

"Росія не може заблокувати резолюцію ООН про порушення прав людини в окупованому Криму

"Росія не може заблокувати резолюцію ООН про порушення прав людини в окупованому Криму

 Голосування за українським проектом резолюції Генеральної асамблеї ООН про порушення прав людини в окупованому Криму може відбутися вже найближчими тижнями, і Росія не має можливості будь-яким чином його заблокувати, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Росія не може заблокувати резолюцію Генасамблеї" - наголосив міністр закордонних справ на брифінгу у вівторок у Києві.

Він не виключив, що голосування ГА ООН за цією резолюцією може відбутися вже в листопаді поточного року.

"Зараз ми визначаємо дату голосування: вона буде в листопаді, можливо, через два-три тижні", - висловив думку П. Клімкін.

Раніше на брифінгу він повідомив, що Україна подають у вівторок резолюцію "Положення про права людини в Автономній Республіці Криму та м.Севастополь" для розгляду в Третьому комітеті ООН. П.Клімкін також додав, що Україна в своєму проекті резолюції вказала на необхідність виконання Росією рішення суду ООН, зокрема і відновлення діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

Глава МЗС України також розповів, що в запропонованому Києвом проекті резолюції наголошується на необхідності надання доступу гуманітарних організацій на території окупованого Росією Криму. За словами українського міністра, ця резолюція повинна стати основою для подальшої деокупації півострова.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА