13:31 02.11.2017

Тимошенко звинувачує АП у фальсифікації результатів виборів в ОТГ

Тимошенко звинувачує АП у фальсифікації результатів виборів в ОТГ

Лідерка партії та однойменної фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко звинувачує Адміністрацію президента України у фальсифікації результатів виборів до об'єднаних територіальних громад (ОТГ).

"Адміністрація президента все робить для того, щоб перекрутити результати виборів до об'єднаних територіальних громад. І якщо ви переглянете ключові канали телебачення, Інтернет, ви побачите, що Адміністрація президента оголосила переможцем у виборах до територіальних громад "Блок Петра Порошенка", приписавши йому якісь фантастичні результати та фактично помноживши на нуль реальний результат "Батьківщини", - сказала Ю.Тимошенко на брифінгу в четвер у Києві.

За її словами, це, по суті, інформаційна гібридна війна проти народу України, коли хочуть показати, що, незважаючи на результати виборів, "Блок Петра Порошенка" є переможцем, а П.Порошенко - реальний претендент на другий термін президентства.

Ю.Тимошенко вважає, що вибори до місцевих громад є практично підготовкою до фальсифікації президентських виборів. "Вони перевіряють, як реально обдурити людей", - вважає політик.

Вона зазначила, що, згідно з "мокрими" протоколами, від "Батьківщини" обрано 921 депутата, від "БПП" - 657. За словами лідерки партії; незважаючи на фальсифікації, адміністративний тиск з боку чинного президента та його команди, "Батьківщина" перебуває на першому місці, набравши 29%, а БПП - 21%.

Як повідомлялося, 29 жовтня відбулися місцеві вибори в об'єднаних територіальних громадах.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА