15:20 11.11.2017

Розрив дипломатичних відносин України з РФ не передбачений законопроектом про деокупацію Донбасу

Розрив дипломатичних відносин України з РФ не передбачений законопроектом про деокупацію Донбасу

Питання розриву дипломатичних відносин України з Російською Федерацією не є частиною законопроекту про деокупацію Донбасу, таке рішення має ухвалювати уряд за поданням міністра закордонних справ, пояснив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

"Це (питання розриву дипвідносин з РФ – ІФ) не є предметом закону. Це рішення, яке ухвалює уряд за поданням міністра закордонних справ. Тому парламент не може взяти на себе функції Кабінету Міністрів", – сказав секретар РНБО журналістам у суботу в Києві.

Говорячи про законопроект про деокупацію Донбасу, О.Турчинов наголосив: "Закон повинен забезпечити реальну деокупацію територій Донбасу ... Я вважаю, коли комітет опрацює всі поправки, потрібно буде побачити остаточну редакцію документа. Дуже важливо, щоб ідеологія, яку ми закладали, не змінилася: Росія – країна-агресор; Україна опрацьовує технологію повернення всіх окупованих територій".

Крім того, за його словами, згідно з цією ініціативою, "на окупованих територіях ми даємо гарантію повернення і майна, і за все, що люди втратили під час російської окупації".

"І, безумовно, жорстка військова вертикаль щодо проведення військової операції зі звільнення Донбасу та захисту України", – додав О.Турчинов.

За його словами, закон передбачає комплексний метод деокупації: "як використання силових підрозділів Збройних сил, так і, безумовно, дипломатичний шлях, який у законі передбачається і повинен мати дуже важливу функцію".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Нові санкції відносно Росії схвалив президент США

Затвердження в США нового списку санкцій російських фізосіб і компаній очікується до початку лютого

РФ може покласти край гуманітарній кризі на Донбасі, припинивши інтервенцію, підтримку сепаратистів та реалізуючи Мінські угоди - Волкер

Повернутися до нормальних відносин НАТО з РФ неможливо через незаконну окупацію України - Тіллерсон

Надання летальної зброї має стати ефективною відповіддю на загрозу безпеці з боку РФ

У НАТО хочуть бачити більше дій Росії щодо України "в правильному напрямі"

І.Луценко: Неприйняття Кремлем миротворців на Донбасі демонструє небажання РФ вирішувати проблему політико-дипломатичним шляхом

Санкції щодо Москви будуть зняті після вирішення українського питання

Мінфін США до кінця січня підготує розширений список санкцій проти РФ - Клімкін

РФ намагається вести гібридну війну проти всієї Європи, вихід із цієї ситуації залежить і від України - Клімкін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА