Інтерфакс-Україна
13:02 24.11.2017

Процедури відбору суддів до Верховного Суду України вимагають аналізу і поліпшення - посли G7

2 хв читати
Процедури відбору суддів до Верховного Суду України вимагають аналізу і поліпшення - посли G7

Посли країн "Великої сімки" (G7) зазначають, що процес відбору суддів до Верховного Суду України цьогоріч став більш прозорим і конкурентним, однак вимагає подальшого аналізу і поліпшення.

"Процес відбору суддів до Верховного Суду України був значно більш прозорим і конкурентним, ніж у попередні роки, що є ознакою прогресу в здійсненні судової реформи в Україні... Результати відбору до Верховного Суду вказують на необхідність більш ретельного аналізу процедур для подальшого поліпшення, а також продовження співпраці з громадянським суспільством для підтримання конструктивного діалогу з усіма зацікавленими сторонами", - йдеться в заяві дипломатів, опублікованій посольством Німеччини в Україн в п'ятницю.

Посли вказали, що українські громадяни і міжнародне співтовариство уважно стежитимуть за тим, як поводяться ці нові судді при виконанні своїх обов'язків і поза ними.

"Оновлення судової системи лише почалося. Багато уроків, вивчених під час здійснення цього першого кроку, можуть бути застосовані при призначеннях, які залишається зробити у Верховному Суді, а також в апеляційних судах і судах першої інстанції", - додали дипломати.

Посли країн "Великої сімки" закликали суддів сумлінно виконувати свої обов'язки. "Ми закликаємо всіх суддів виконувати свої зобов'язання щодо прозорості, незалежності, сумлінності та відданості принципам верховенства права... вибудовувати довіру громадськості, ретельно вивчаючи сумлінність кандидатів на виборах глави Верховного Суду і голів його чотирьох палат", - додали дипломати.

Посли уточнили, що судова реформа є надзвичайно важливою для України. "Ця реформа є критично важливою для просування української програми реформ і вимог українських громадян, виходячи з їхніх чітко виражених прагнень жити в сучасній і демократичній країні", - резюмували дипломати.

ОСТАННЄ

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА