22:12 06.12.2017

ЄС стурбований можливою відставкою Соболєва з посади глави Антикорупційного комітету Ради

ЄС стурбований можливою відставкою Соболєва з посади глави Антикорупційного комітету Ради

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі стурбований тим, що члени комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції вирішили ініціювати відкликання Єгора Соболєва (фракція "Самопоміч") з посади голови комітету, вказуючи на міжнародну стурбованість з приводу поточних подій в боротьбі з корупцією в Україні.

"Ми стурбовані тим, що більшість членів комітету з питань боротьби з корупцією вирішили рекомендувати Раді звільнення глави комітету пана Соболєва. Я хотів би закликати Раду ретельно подумати, перш ніж така рекомендація буде проголосована на пленарному засіданні, беручи до уваги міжнародну стурбованість з приводу поточних подій в боротьбі з корупцією в Україні", - йдеться у відповіді посла ЄС на відповідний запит агентства "Інтерфакс-Україна" в середу.

Він також підкреслив, що за останні роки Україна зробила важливі кроки для активізації боротьби з корупцією, також зазначивши внесок антикорупційного комітету Ради.

"За останні роки комітет з питань боротьби з корупцією під головуванням нинішнього глави Соболєва зробив дуже важливу і вражаючу роботу з надання допомоги в створенні нових органів з боротьби з корупцією і забезпечення того, щоб Україна виконала умови плану дій щодо візової лібералізації (VLAP), пов'язаних із боротьбою з корупцією. Кожен громадянин України і друзі України можуть пишатися цими досягненнями", - підкреслив Х.Мінгареллі.

Дипломат застеріг від будь-яких відступів в антикорупційних реформах. "Необхідно захищати нові інститути, такі як НАБУ. Їм має бути надано простір і ресурси для роботи, щоб демонструвати результати в боротьбі з корумпованими чиновниками. Важливу роль в цьому відіграють Рада і антикорупційний комітет", - додав Х.Мінгареллі.

За його словами, спроби підірвати боротьбу з корупцією стануть регресом процесу реформ в Україні і не залишаться непоміченими.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Затримці впровадження угоди про асоціацію Україна-ЄС не може бути жодного виправдання

У "Батьківщині" здивовані інформацією І.Луценко щодо кандидатур до ЦВК

Мінгареллі: Дезінформація негативно вплинула на імідж України в Європі

Мінгареллі назвав джерела загроз безпеці України

Соболєв заявляє, що його родині надійшли погрози від невідомого

ЄС підтримує ухвалення законопроекту "Про внутрішній водний транспорт", якщо будуть внесені відповідні правки

Мінгареллі назвав слабкі та сильні сфери у виконанні Україною угоди про асоціацію з ЄС

У "БПП" заявляють, що відставка Є.Соболєва з посади голови комітету дасть змогу усунути прогалини в антикорупційному законодавстві

Парубій: Я підтримав відставку Соболєва, але це рішення не зробило парламент сильнішим

Депутат від "НФ" Савчук може керувати антикорупційним комітетом Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА