16:49 07.12.2017

Клімкін має намір у четвер у Відні зустрітися з Лавровим

Клімкін має намір у четвер у Відні зустрітися з Лавровим

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що в четвер, 7 грудня, у Відні має намір зустрітися в главою МЗС Російської Федерації Сергієм Лавровим, щоб обговорити питання політичних в'язнів.

"Сьогодні намагатимуся зустрітися з Лавровим, поговорити про наших в'язнів, наших політичних в'язнів, оскільки дуже важливо емоційно, не стільки політично момент", - сказав П.Клімкін у своєму відеоблозі з міністерського засідання ОБСЄ у Віні, оприлюдненому на каналі в YouTube в четвер.

Він також розповів про свою зустріч із державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.

"Тільки що прибіг із зустрічі з держсекретарем Сполучених Штатів Рексом Тіллерсоном. Класна зустріч, класна за атмосферою! Багато питань обговорили: те, що ми робимо разом з ним і Куртом Волкером щодо просування місії, що робити далі, як далі будувати тиск на Росію, в тому числі і в контексті реалізації нових американських санкцій. Багато різних ідей - працюємо далі. Ну, і, звичайно, говорили про необхідність продовження реформ, про підтримку цих реформ з боку США. І про те, що необхідно далі просуватися у справі створення ефективної і незалежної антикорупційної системи в України, оскільки без цього успіх реформ неможливий", - сказав міністр, зазначивши, що США допомагатимуть Україні в проведенні реформ.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА